Konferencja Apple w drugiej połowie marca - nowe iPhone'y i iPady?

Apple rozesłał zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 21 marca. Co zostanie na niej zaprezentowane?

W branży od kilku miesięcy nie cichną doniesienia o mniejszym iPhone'ie. Wygląda na to, że Apple chce, by się wyróżniał i najprawdopodobniej nazwie swoje urządzenie "iPhone SE". Urządzenie faktycznie może się wyróżniać, plotki głoszą bowiem, że będzie miało ekran o przekątnej 4". W dzisiejszych czasach takie przekątne stają się już ewenementem, standardem są wyświetlacze co najmniej 4,5". 

iPhone SE miałby być zupełnie nowym urządzeniem, wyprodukowanym jednak na bazie najnowszych, a nie starszych modeli. W środku iPhone'a SE znajdziemy więc, wedle przecieków, układ A9, 12 megapikselowy aparat i najnowszy system.

Być może Apple faktycznie pójdzie drogą Samsunga i będzie starać się zagospodarować więcej półek cenowych.

Na marcowej konferencji może też zadebiutować nowy iPad. Na temat potencjalnego nowego tabletu Apple plotek jest dużo mniej, niż na temat iPhone'a. Czego można się spodziewać? Pierwsze, nieśmiałe plotki mówią, że zobaczymy 9,7" wersję iPada Pro. 

Bądźcie z nami w poniedziałek, 21 marca. Jak zwykle przeprowadzać będziemy dla Was relację na żywo z konferencji Apple.

Komentarze (10)
Konferencja Apple w drugiej połowie marca - nowe iPhone'y i iPady?
Zaloguj się
 • dephazz

  Oceniono 3 razy 1

  Będzie nowy zegarek i nowy komp. Telefonów nie będzie

 • 4v

  Oceniono 18 razy -8

  Nawet, jeśli będzie miał czterocalowy ekran, to znając miłość Apple do szerokich rantów (szczególnie najbardziej obleśnego NAD ekranem) wielkość samego urządzenia będzie porównywalna do np LG G2 o przekątnej ekranu 5,2 cala.

  Niestety ludziom nie przetłumaczysz, że chodzi o rozmiary SMARTFONU a nie WYŚWIETLACZA, w sytuacji gdy chcą nosić coś mniejszego w kieszeni/torebce.

 • grupalakatuz

  Oceniono 25 razy -9

  Sprzęt dla obłąkanych.

 • kenobi07

  Oceniono 34 razy -18

  Na serio ktoś to jeszcze kupuje? Wybulić 4 tysiące za soft dostając w zestawie komponenty z przeciętnego chińczyka to trzeba mieć fantazje...bo znam takich co forsą nie śmierdzą ale jabłko w kieszeni być musi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX