HTC Evo 3D już w sierpniu w Polsce

HTC zapowiedziało, że już w sierpniu 2011 roku model Evo 3D trafi na półki polskich sklepów. Jest na co czekać? Wydaje się, że tak.

5 lipca HTC zaprezentowało nowy model smartfonu - Evo 3D - wyposażony w duży, autostereoskopowy ekran 3D o przekątnej 4,3 cala. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że wyświetlany obraz 3D widzialny jest już bez konieczności wspomagania się jakimikolwiek gadżetami, takimi jak na przykład okulary.

Trójwymiarowe zdjęcia i filmy powstają za pomocą sparowanych kamer o rozdzielczości 5 megapikseli każda. Prezentowany telefon działał pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.34 i nakładki HTC Sense

Jak informuje producent, użytkownicy w Polsce będą także mogli korzystać z serwisu HTC Watch. Swoistej formy wypożyczalni filmów, umożliwiającej oglądanie na ekranie telefonu kinowych hitów. W tym także tych zrealizowanych w technologii 3D.

HTC zakomunikowało także oficjalną, sugerowaną cenę detaliczną telefonu. Ma się ona kształtować na poziomie 2499 złotych. Sporo, ale nie poza zasięgiem. No i dokładnie tyle samo ile wprowadzony w czerwcu LG Swift 3D, o którym także pisaliśmy .

Aby obejrzeć zdjęcia telefonu zapraszamy do galerii .

dane dostarcza:

embed
Więcej o: