6 września T-Mobile zakończy program Era Premia

T-Mobile, który na naszym rynku zastąpił Erę, postanowił zakończyć jeden z programów lojalnościowych - Era Premia.

W ramach programu Era Premia użytkownicy zbierać mogli punkty, które następnie wymienić mogli na różnego rodzaju nagrody. Każda złotówka brutto na fakturze to jeden punkt w programie lojalnościowym. Dodatkowe punkty przyznawane były za długotrwałe korzystanie z Era Premia, można więc było zgromadzić np. kolejne 300 punktów za każde 6 miesięcy w programie. Punkty wymieniać można na pakiety bezpłatnych minut, nowy telefon lub akcesoria.

Teraz ze strony internetowej operatora T-Mobile (dawna Era) czytamy, że program lojalnościowy Era Premia zostanie zakończony już 6 września. Zgromadzone punkty będzie można w dalszym ciągu wydawać do 15 listopada 2011 roku.

T-Mobile zapowiada, że w przyszłym roku uruchomić ma kolejny program lojalnościowy dla swoich abonentów. Więcej na temat zakończenia programu Era Premia dowiecie się ze strony operatora .

Serwis Spider's Web zauważa, że posunięcie T-Mobile wywołało wzburzenie wśród dotychczasowych stałych klientów operatora. Nic dziwnego - odbieranie przywilejów najbardziej lojalnym abonentom i brak konkretnego zadośćuczynienia może prowadzić do niezadowolenia i poważnego nadszarpnięcia wizerunku świeżego przecież na rynku T-Mobile.

Więcej o: