Xavian Mondiale już dostępny

Firma Xavian była do tej pory znana jako producent zestawów głośnikowych. Teraz do jej oferty weszły kable - Mondiale, które są już dostępne i gotowe do przetestowania.

Xavian Mondiale to kable o konstrukcji koncentrycznej. Zastosowano w nich przewodniki ze srebrzonej miedzi oraz izolację z teflonu i silikonu, a także wtyki bananowe WBT Nextgen. Według producenta Mondiale ma zoptymalizowaną zarówno pojemność, jak i indukcyjność.

Mondiale są wytwarzane ręcznie w fabryce Xaviana w Kladnie w pobliżu Pragi i dostarczane tylko w postaci fabrycznie zakończonych kompletów.

Standardowe długości kabli Xavian Mondiale mieszczą się w przedziale od 2x2 m do 2x5 m. Dłuższe kable mogą być wykonane na indywidualne zamówienie.

Dane techniczne:

- pojemność 85 pF/m

- indukcyjność: 0,0024 mH/m

- oporność: 0,014 Om/m

- wtyki WBT Nextgen

Nowe okablowanie zainteresowanie znajdą w salonie firmowym Xavian. Firma zaprasza na jego prezentację, gwarantuje także możliwość wypożyczenia i przetestowania przewodu we własnym systemie.

Dystrybutorem marki Xavian jest firma Moje Audio, kable Xavian Mondiale można tymczasem przetestować w pabianickim salonie Q21 .

Więcej o: