Chcesz kupić telewizor ale nie wiesz jaka wielkość będzie optymalna? Sony podpowie

Japoński koncern stara się odpowiadać na żywotne problemy swoich klientów. Tym, którzy nadal nie posiadają nowoczesnego telewizora lub nie są pewni jak w salonie prezentowałby się model o dwa cale większy - z pomocą przybywa interaktywny poradnik Sony.

Aplikacja interntowa , o której mowa nie jest jednak prymitywną wizualizacją telewizorów producenta. Użytkownik otrzymuje możliwość zobaczenia urządzeń Sony we własnym salonie.

Aby jednak stało się to możliwe najpierw trzeba pobrać ze strony producenta i wydrukować specjalny znacznik. Następnie przytwierdzić go do ściany w miejscu, w którym mamy zamiar ustawić telewizor i sfotografować je zgodnie z wytycznymi. Załadowanie zdjęcia na stronę pozwoli aplikacji na wybranie odpowiedniej wielkości telewizora "właśnie dla Ciebie". Tak przynajmniej mówi poradnik.

Narzędzie wydaje się o tyle ciekawe i przydatne - aż szkoda, że w ofercie znajdują się wyłącznie telewizory Sony. Będąc bowiem w sklepie, niezwykle ciężko wyobrazić sobie jak ekran wyglądał będzie na ścianie w salonie naszego kilkudziesięciometrowego M... a im większy sklep tym mniejszy wydaje się telewizor.

Więcej o: