Odtwarzacz iRiver E40

Z końcem roku iRiver wypuścił nowy kompaktowy odtwarzacz plików muzycznych, który zastąpi nagrodzony nagrodą "Design za 1 euro" model Iriver E30. Urządzenie będzie dostępne w Polsce w listopadzie.

Iriver E40 nawiązuje do swojego poprzednika, ale producent poczynił kilka zmian, aby dostarczyć produkt jeszcze bardziej dopracowany. Odtwarzacz został wyposażony w większy ekran, jest dużo cieńszy i ma bardziej opływowy kształt. Materiał, z którego wykonano jego obudowę, to specjalne włókna plastiku odpornego na pęknięcia spowodowane upadkiem lub dużym naciskiem.

W Iriver E40 zaszło jednak dużo więcej zmian software`owych. Menu zostało zaprojektowane na nowo tak, aby uprzyjemniać nawigację. Ta zaś jest bardzo prosta i odbywa się poprzez panel dotykowy.

W odtwarzaczu poprawiono również nieznacznie jakość audio oraz dyktafonu, dodając jednocześnie prawie 40 ustawień EQ dla wygody użytkownika. Oczywiście można tworzyć również własne ustawienia EQ, ale te, które już są dostępne, w pełni powinny zaspokoić większość słuchaczy.

Iriver E40, podobnie jak model E30, ma imponujący osiąg czasu pracy, który wynosi 52h ciągłego odtwarzania plików audio.

Cena:

model z pamięcią 4Gb: 269 zł

model z pamięcią 8GB: 339 zł

Więcej o: