Kamera Sony MHS-FS3 Bloggie 3D dostępna w Polsce

Sony MHS-FS3 byłaby typową kamerą kieszonkową gdyby nie jedna, nowa opcja - nagrywanie filmów HD w 3D. Urządzenie jest już dostępne w Polskich sklepach.

O Bloggie 3D pisaliśmy na początku miesiąca . To nowa, kieszonkowa kamerka HD japońskiego producenta, z dwoma obiektywami pozwalającymi na nagrywanie obrazu trójwymiarowego w wysokiej rozdzielczości. Sony umieściło też w kamerze 2,4-calowy ekran 3D nie wymagający używania okularów . Cena na rynek amerykański wynosi 249 dolarów. To około 700 złotych. W Polsce Bloggie 3D jest już dostępny w kilku sklepach internetowych. Niestety ceny są wyższe i dochodzą do 1000 złotych .

Sony MHS-FS3Sony MHS-FS3 Fot. Sony

Funkcje, na które producent zwraca uwagę to:

- dwa mikrofony pozwalające na rejestrowanie dźwięku stereo, - osobny przycisk do robienia zdjęć w jakości 5,1 megapiksela, - dwa obiektywy F2,8 z autofocusem i czterokrotnym zoomem cyfrowym, - tryb makro pozwalający na nagrywanie obiektów z odległości 10 cm, - automatyczne obracanie ekranu, - 8 GB pamięci wewnętrznej (4 godziny nagrania 2D w rozdzielczości 720/30p), - zintegrowane złącze USB, wejście HDMI i dioda LED, - 17,3 milimetrów grubości, 120 gramów wagi.

Pytanie brzmi, czy to wszystko jest warte 1000 zł?

Źródło: Sony

Szymon Adamus

Więcej o: