Funai BH2-M200 - Blu-ray z twardym dyskiem

Firma Funai dodała niedawno nowe telewizory do swojej linii Katana (o której już kiedyś pisaliśmy). Teraz poszerza ofertę o stacjonarny odtwarzacz Blu-ray z dyskiem twardym.

Urządzenie nazywa się Funai BH2-M200 i niestety nie należy do najtańszych odtwarzaczy w polskich sklepach. M200 kosztuje nie mniej niż 2375 złotych . To dużo w czasach gdy zwykły Blu-ray można kupić poniżej 500 zł. Sęk w tym, że M200 nie jest zwykłym odtwarzaczem. Ma wbudowany dysk o pojemności 500 GB i dwa tunery DVB-T MPEG4. Takie połączenie pozwala nie tylko na zatrzymywanie programu w dowolnym momencie, ale nawet nagrywanie dwóch stacji jednocześnie .

Odtwarzacz radzi sobie też z multimediami z USB (JPEG, MP3, DivX). Z nośników optycznych odczytuje: - BD-R, BD-RE, BD-R DL, BD-RE DL, - DVD-Video, DVD-RW (Video/VR), DVD-R/-RW, DVD+R/+RW, - Audio CD, MP3, JPEG, VCD, DivX, Kodak Picture CD.

Funai BH2-M200 ma złącza HDMI, SCART, analogowe wyjście audio, cyfrowe koakcjalne wyjście audio, wyjście komponentowe, wyjście audio L+R i USB. Odtwarzacz waży 4 kilogramy.

Źródło: Funai

Szymon Adamus

Więcej o: