AM: Dynamit dla wielbicieli muzyki

Niektóre mobilne głośniki wyposażone są w przetworniki o niewielkiej mocy, co przekłada się na słabą jakość dźwięku. Słuchanie przez nie muzyki staje się mordęgą, a nie przyjemnością. JAM zapewnia, że z ich głośnikami Dynamite, sytuacja będzie zgoła odmienna.
embed

JAM Dynamite to bezprzewodowy głośnik oferujący dźwięk w systemie stereo. Urządzenie wyposażono w dwa aktywne przetworniki i dwa pasywne radiatory. Rozwiązanie to ma się przełożyć na właściwą moc basów i jakość emitowanych dźwięków.

Po co komu kable?

Głośnik łączy się z innymi urządzeniami za pośrednictwem technologii Bluetooth. Wystarczy, że sprzęt wyposażony w tę funkcję - przykładowo telefon - znajduje się w promieniu 10 metrów, by Dynamite mógł grać nadawane przez niego dźwięki. Użytkownik może również odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio przez sam głośnik.

Zabierz go ze sobą

Wodoodporny korpus IPX4, ma zapewnić ochronę przed zalaniem, dlatego bez obaw możemy spacerować z nim po deszczu. Gadżet jest rozmiarów małej butelki wody, a więc podróżowanie z Dynamite nie powinno nastręczać problemów. Wyposażony w mały karabińczyk umożliwia przymocowanie go np. na szlufce spodni albo przy plecaku bez obawy o zgubienie. 

Bez nerwów

Akumulator zasilany przez USB gwarantuje pięć godzin nieprzerwanego grania. Powinno to starczyć na spotkanie ze znajomymi czy wypad za miasto, bez ciągłego zerkania na stan naładowania baterii. JAM Dynamite dostępny jest w cenie 199 zł.

Cechy produktu:

- System dźwiękowy stereo

- Możliwość odbierania rozmów telefonicznych

- Moc 2 x 4,5 W

- Stopień wodoszczelności IPX4

- Technologia Bluetooth

- Zasięg do 10m

- Czas pracy do 5 godzin