Kolejny łuk Microsoftu

Domowe biuro nieustannie się zmienia i nie ogranicza się już do jednego pomieszczenia. Dzieje się tak głównie dzięki popularyzacji komputerów przenośnych oraz technologii bezprzewodowych.
embed

Wychodząc na przeciw zmianom stylu życia w zgodzie z nowymi trendami Microsoft stworzył nowoczesną klawiaturę komputerową Arc Keyboard. Jest na tyle mała i poręczna, aby bez problemu wędrować po całym domu wraz z użytkownikiem, zaś swoją estetyką doskonale wpasowuje się w wystrój każdego wnętrza. Arc Keyboard został zaprojektowany w tym samym duchu, co jedna z najlepiej sprzedających się myszek firmy Microsoft - Arc Mouse. Zaskakujący i ujmujący design: zakrzywiony profil, czyste linie, lekkość i łatwość przenoszenia. Arc Keyboard została stworzona dla domu - zespół projektantów działu Microsoft Hardware inspirował się nowoczesnym wzornictwem domowych akcesoriów, aby klawiatura doskonale pasowała do designerskich mebli i dodatków.

embed

Klawiatura łączy się z komputerem bezprzewodowo dzięki miniaturowemu nadajnikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz , który może być na stałe podłączony do komputera lub magnetycznie przyczepiony od dołu klawiatury podczas transportu. Funkcjonalną nowością jest jeden przycisk, zastępujący dotychczasowe cztery klawisze kierunkowe. Wyraźny wskaźnik naładowania ostrzega przed zbliżającym się czas wymiany baterii, zaś dzięki wygodnemu przełącznikowi możemy przedłużyć czas pracy baterii - wyłączając ją gdy klawiatura nie jest w użyciu. Microsoft Arc Keyboard współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7?, Windows Vista?, Windows XP? oraz Mac OS X v.10.4?10.6x.

embed