BenQ MX511: ekonomiczny projektor XGA dla MSP

BenQ wprowadza na nasz rynek nowy model ekonomicznego projektora XGA do róznych zastosowań. Dzięki technologii BrilliantColor™, jasności 2.700 ANSI lumenów i kontrastowi 3.000:1, projektor dobrze sprawdzi się w niewielkich i średnich pomieszczeniach.
embed

Wysoka niezawodność oraz małe wymiary w połączeniu z czasem pracy lampy 4.000 godzin (w trybie ekonomicznym) zapewniają wysoką użyteczność urządzenia w codziennych użytkowaniu. Uniwersalność - nie tylko z nazwy Projektor MX511 pracuje w rozdzielczości podstawowej XGA ? 1024x768 pikseli, która jest najlepiej sprawdza się przy wyświetlaniu większości aplikacji komputerowych do prezentacji. Dzięki szerokiemu zakresowi ustawień wielkości ekranu od 23cali (57,5cm) do 300 cali (750cm) projektor ten jest dobrym wyborem dla średniej wielkości klas szkolnych, firm wynajmujących mieszkania na potrzeby biura oraz małych sal konferencyjnych. Z odległości 2 metrów można uzyskać obraz o przekątnej 125 cm . Dzięki zastosowaniu technologii BrilliantColor ? prezentacje są wysokiej jakości, jasność jest zwiększona o 50% przy lepszym odwzorowaniu średnich tonów kolorów, szczególnie dobrze jest to zauważalne przy odtwarzaniu filmów oraz wyświetlaniu zdjęć.

embed

Zastosowanie rozwiązania pod nazwą 3D Color Management, to stosowana w najnowszych modelach projektorów BenQ funkcja , która pozwala na niezależną zmianę kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp , dając użytkownikowi bardzo szeroki zakres możliwości ingerencji w kolorystykę wyświetlanego na ekranie obrazu. Dzięki wysokiej jasności wyświetlanego obrazu, projektor pozwala na prezentację bez zaciemniania pomieszczenia. Jednocześnie zestaw łatwych w użyciu funkcji takich jak np. ustawienia parametrów dla konkretnych aplikacji i zastosowań, pozwala na natychmiastową optymalizację jasności, nasycenie kolorów i kontrastu, wysoką wydajność np. w wykorzystaniu do gier komputerowych. Średnie i małe firmy korzystając z projektora MX511 docenią w szczególności wysoki kontrast 3.000:1, czytelność i ostrość obrazu z dobra widocznością szczegółów. Wbudowane ustawienia fabryczne można łatwo i szybko wybrać w zależności od typu prezentacji. Model ten posiada wbudowany głośnik o mocy 2W. Gniazda wejściowe: D-sub , komponent Video, S-Video: Mini Din 4 pin x 1 oraz kompozyt Video: RCA x 1. Gniazda Audio: Stereo Mini Jack x 1. Gniazda wyjściowe na PC: D-Sub oraz audio. Funkcja Wall Color Correction ? pozwala na wybór trze kolorów tła pod prezentację. Dzięki wadze 2,3kg, projektor można ławo przenosić z miejsca na miejsce. Wymiary: 265 x 100 x 210mm. Praca zawsze na maksimum wydajności Projektor MX511 jak żaden inny na rynku oferuje bardzo zaawansowane możliwości i funkcje i to za atrakcyjna cenę. Dzięki 4000 godzin pracy (w trybie ekonomicznym) oraz wbudowanemu systemowi inteligentnej ochrony lampy, konstrukcji pozbawionej filtra ? projektor MP511 jest ekonomiczny pod względem eksploatacji. Technologia ochrony przed kurzem ? Anti-dust DLP? zabezpiecza przed awariami w małych pomieszczeniach takich jak sale klasowe czy pomieszczenia biurowe. Całkowity wskaźnik kosztów do wydajności jest dodatkowo korzystny ze względu na funkcję automatycznego wyłączenia Auto-Off (power-saving ). Projektor jest cichy . Do innych parametrów istotnych dla odbiorców należy wymienić: ręczny zoom ? 1.10:1, obraz 4:3 lub 16:9, obsługę HDTV do 1080p. Projektor dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej: 2.029 zł (z VAT). Gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000 godzin pracy na lampę).

embed