Orange Navi: nawigacja lokalna

Nawigacja samochodowa, rowerowa czy piesza to już codzienność. Jednak nawigacja po terenie festiwalu to absolutna nowość. Program stworzyły wspólnie Orange Labs i Nokia z myślą o uczestnikach Orange Warsaw Festival.
embed

Odnalezienie własnego sektora, punktu gastronomicznego czy ustalenie kto aktualnie gra na scenie to istotne i użyteczne informacje dla każdego uczestnika koncertu.

embed

Po zainstalowaniu Orange Navi, dzi ęki trybowi ?live info" w telefonie na bie żąco można śledzić przebieg festiwalu. Pojawiające się na ekranie informacje odzwierciedlają to, co aktualnie dzieje się na scenie. Aplikacja jest też kompendium wiedzy o festiwalowych gwiazdach. Dzięki wbudowanej mapce umożliwia ona szybkie dotarcie do wybranych miejsc, m.in. do strefy Orange i strefy Nokia. Dodatkowo w każdej chwili można sprawdzić godzinowy plan występów poszczególnych gwiazd. Orange Navi to tak że możliwość łatwiejszego i tym samym szybszego komunikowania się ze znajomymi, z którymi wybierzemy się na festiwal. Aplikacja jest zintegrowana z Twitterem oraz Facebookiem , po podaniu swojego loginu i has ła w prosty sposób możemy podzielić się swoimi opiniami z koncertów z przyjaciółmi. Aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników większości dostępnych telefonów komórkowych. By z niej skorzystać, należy wysłać darmowy SMS o treści FESTIWAL pod numer 8009. Wersje Orange Navi na dotykowe modele Nokia (5230, 5800 XpressMusic , 5530 XpressMusic , N97 i N97mini) dodatkowo obsługują technologię wzbogaconej rzeczywistości (Augmented Reality). Dzi ęki temu użytkownik otrzymuje możliwość oglądania festiwalu poprzez nałożenie treści bezpośrednio na obserwowany świat! Jest to pierwsze tego typu wdrożenie technologii AR w Polsce.

embed