90W Slim Universal: zasilacz uniwersalny

 Huntkey Enterprise Group, jeden z głównych dostawców zasilaczy, rozszerza gamę produktów konsumenckich, wprowadzając do oferty najnowszy zasilacz uniwersalny – model 90W Slim Universal. Został on stworzony specjalnie z myślą o ludziach biznesu, którzy często podróżują i cenią modne wzornictwo. Wśród jego zalet należy wymienić - praktyczne rozmiary (zaledwie 1,6 cm grubości), niewielką wagę, a także: regulację napięcia, ładowarkę USB 5V oraz uniwersalną kompatybilność z wieloma notebookami.
embed

?Zasilacz do notebooków 90W Slim Universal przeznaczony jest dla ludzi biznesu oraz wszystkich, którzy dużo podróżują. Ten produkt wyróżnia się modnym wzornictwem, a przy tym niską wagą i niewielkimi gabarytami, które ograniczą rozmiary toreb komputerowych i ułatwią podróżowanie? ?mówi Villa Lee, Product Manager w firmie Huntkey .

embed

W porównaniu do innych zasilaczy, grubość wynosząca zaledwie 1,6 cm jest o połowę mniejsza od normalnej, a niewielkie rozmiary (14,5 cm x 7,15cm x 1,6cm) ułatwiają przenoszenie. Ponadto urządzenie oferuje gniazdo ładowania USB o napięciu 5V, pozwalające w każdych okolicznościach naładować urządzenia takie jak aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3 i MP4, telefony komórkowe, PDA i inne. Regulacja napięcia w zakresie 15V-20V oraz 10+1 różnych wtyczek gwarantuje lepszą zgodność nie tylko z najpopularniejszymi laptopami, ale także z modelami japońskimi, które mają specjalną regulację napięcia wyjściowego.

embed