Jak pobrać i zainstalować Skype?

Skype to aplikacja służąca do komunikacji. Swą popularność zawdzięcza możliwości prowadzenia czatu głosowego, jak i wideo, za darmo.

Aby pobrać i zainstalować Skype, należy wykonać następujące kroki:

1. Wchodzimy na oficjalną stronę pobierania aplikacji - tutaj link.

2. Zanim zaczniemy pobieranie aplikacji musimy się zarejestrować - dzięki temu będziemy posiadali swoje własne konto, z którego będziemy się kontaktować z innymi użytkownikami.

3. Najpierw musimy podać swoje imię i nazwisko, a także podać adres e-mail, służący do ewentualnych powiadomień, czy potwierdzenia danych.
skype

4. Następnie możemy wypełnić bardziej szczegółowe informacje, które będą znajdowały się w naszym profilu - będzie to przydatne dla naszych znajomych, przy odnajdywaniu nas.
skype

5. W zakładce Jak zamierzać korzystać ze skype wybieramy odpowiednią dla nas opcję.
skype

6. Wprowadzamy nazwę użytkownika, najlepiej nasze imię.nazwisko lub nick, a następnie wpisujemy hasło, a w ramce obok je potwierdzamy.
skype

7. Ostatecznie musimy tylko przepisać kod z ramki w pole tekstowe, możemy także odznaczyć opcję o przesyłaniu informacji o nowościach.
skype

8. Klikamy na zielony przycisk - Akceptuję - Kontynuuj.

9. Pobieramy instalator, uruchamiamy go, a następnie postępujemy według instrukcji wyświetlonych na ekranie instalatora.

10. Po zainstalowaniu programu uruchamiamy go. Na ekranie logowania wpisujemy naszą nazwę użytkownika, hasło i klikamy na przycisk Zaloguj.
skype

Jeżeli w przyszłości będziecie chcieli zaktualizować program Skype, będziecie mogli to uczynić z pomocą naszego poradnika.