Wehikuł czasu Facebooka - jak go wyłączyć?

Jeśli osławiony Wehikuł Czasu Facebooka już się wam znudził, lub po prostu nie spodobał istnieje mało skomplikowana możliwość przywrócenia pierwotnej formy. Jak to zrobić? Radzimy.

Wiemy, że części z was nie podoba się wygląd nowego profilu na Facebooku. W końcu powstało jednak skuteczne narzędzie, dzięki któremu przywrócicie stary wygląd. Wystarczy zwykła wtyczka do przeglądarki.

Z różnych badań i przeprowadzonych ankiet wynika, że Timeline nie do końca trafił w gusta użytkowników Facebooka. A co najmniej połowy z nich. Przedstawiciele Facebooka zadecydowali, że serwis wyglądać ma jednolicie, więc Wehikuł Czasu trafi do wszystkich, bez wyjątków. Wyjątek zatem postanowiono stworzyć - dla nieprzyzwyczajonych powstała specjalna wtyczka do przeglądarek.

Timeline Remove robi dokładnie to, co obiecuje - usuwa Timeline (Wehikuł Czasu) z naszego profilu na Facebooku. Dodatek dostępny jest na razie wyłącznie dla przeglądarek Firefox oraz Chrome; w przyszłości ma pojawić się także wersja dla Internet Explorera i Safari.

Przetestowaliśmy - Timeline Remove działa. Ważna informacja jest taka, że wtyczka "wymazuje" Timeline jedynie z naszej przeglądarki. Wszyscy znajomi w dalszym ciągu będą widzieć wasz profil w nowej postaci.