Star Wars: The Old Republic wersja Trial do pobrania za darmo (Demo)

EA i BioWare udostępnili darmową wersję trial gry Star Wars: The Old Republic. W wersji trial gry mamy możliwość przetestowania każdej z ośmiu klas postaci i rozwinięcia ich maksymalnie do 15 poziomu.

Wersję Trial możecie pobrać tutaj. Poniżej prezentujemy poradnik odnośnie rejestracji wersji trial i jej instalacji.

Star Wars: The Old Republic Trial

Aby pobrać i zainstalować wersję trial Star Wars: The Old Republic należy:

1. Wchodzimy na stronę https://account.swtor.com/trial.

2. Na tej stronie należy się zarejestrować: podać nazwę użytkownika, hasło, kraj z którego się pochodzi, datę urodzenia i zaakceptować warunki użytkowania.3. Po utworzeniu konta dostaniemy link do pobrania programu SWTOR_setup.exe służącego do zainstalowania gry. Możecie go również pobrać bezpośrednio tutaj.

4. Uruchamiamy program SWTOR_setup.exe i instalujemy go na naszym dysku.

5. Po instalacji uruchomi się klient służący do pobrania gry.

6. Logujemy się do gry używając konta, które założyliśmy wcześniej.7. Zostanie wyświetlona licencja użytkowania - akceptujemy ją.

8. Następnie wyświetlą się zasady użytkowania - przewijamy je na sam dół i zaznaczamy dwa okienka, zgadzając się na warunki.9. Wyświetlona zostanie opcja wyboru środowiska - wybieramy to podpisane jako SWTOR (swtor) i klikamy na next.10. Rozpocznie się wreszcie właściwe pobieranie gry - może to długo potrwać, jako że gra zajmuje ok. 25GB (długość pobierania zależy od prędkości łącza i obciążenia serwerów).