Microsoft Office Mobile - czyli doc, xls i ppt na smartfonach i tabletach

Teraz można pracować na dokumentach pakietu Microsoft Office na urządzeniach z Androidem i iOSem.

Jeśli zawsze brakowało Wam narzędzia do edycji i przeglądania dokumentów w drodze, to teraz pakiet Microsoft Office Mobile ma Wam to zapewnić - i to za darmo!

Microsoft Excel MobileMicrosoft Excel Mobile

Jeśli posiadacie tablet lub smartfona z Androidem, bądź iPhone'a lub iPada - to już teraz możecie pobrać darmowy pakiet Microsoft Office Mobile w skład którego wchodzą aplikacje Word, Excel i PowerPoint. Dzięki całkowitemu redesignowi i optymalizacji dla urządzeń mobilnych możemy bez większych przeszkód przeglądać i edytować dokumenty Office'a. Aplikacje posiadają obsługę chmurowego rozwiązania od Microsoftu - OneDrive, dzięki czemu możemy oglądać i edytować w mobilnym Office teksty, arkusze i prezentacje zawarte na naszym koncie na dysku w chmurze.

Microsoft Office MobileMicrosoft Office Mobile

Mobilne wersje PowerPointa, Excela i Worda zapisują informacje o miejscu w którym zakończyliśmy pracę nad danym dokumentem, dzięki czemu nie będziemy musieli marnować czasu na odnalezienie miejsca w którym zakończyliśmy pracę, przy ponownym jego uruchomieniu.

 

Jeśli posiadacie smartfona z Androidem to pakiet Microsoft Office Mobile możecie pobrać tutaj.

Posiadacze tabletów z Androidem, jak i urządzeń od Apple - w tym iPad, iPod Touch i iPhone muszą pobrać każdą z aplikacji wchodzących w ten pakiet osobno poniżej:
- Microsoft Word Mobile dla tabletów z Androidem i urządzeń z iOS
- Microsoft Excel Mobile dla tabletów z Androidem i urządzeń z iOS
- Microsoft PowerPoint Mobile dla tabletów z Androidem i urządzeń z iOS

Więcej o: