Windows 10 - wszystko o nowym systemie Microsoftu

Przedstawiamy Wam zbiór wszystkich newsów i porad związanych z nowym systemie Microsoftu - Windows 10!

Windows 10 - prezentacja możliwościMicrosoft

Debiutujący 29 lipca system Windows 10 to przełom w historii systemu operacyjnego od Microsoftu. Wszyscy posiadacze systemów Windows 7 i Windows 8.1 będą mogli otrzymać darmową aktualizację do systemu Windows 10.

- Windows 10: znamy datę premiery nowego systemu od Microsoftu!

 

Rezerwacja Windows 10Microsoft

Jeżeli jesteście posiadaczami systemu Windows 7 lub Windows 8.1 już teraz możecie "zarezerwować" dostęp do Windowsa 10 w momencie jego oficjalnej premiery.

- Windows 10: jak zarezerwować dostęp do darmowej aktualizacji systemu?

 

Candy Crush SagaKing.com

Microsoft ogłosił, że wraz z systemem Windows 10, będzie dostarczana gra "Candy Crush Saga". Instalacja gry będzie odbywała się wraz z instalacją systemu.

- Candy Crush Saga preinstalowana na Windows 10

 

Windows 10 - nowa, domyślna tapetaWindows 10 - nowa, domyślna tapeta

Można by przypuszczać, że wykreowana tapeta będzie efektem jedynie pracy grafików na narzędziach pokroju Photoshop, a tu proszę. Stworzenie nowej domyślnej tapety wymagało całej ekipy, która nadzorowała plan zdjęciowy, scenografię, oświetlenie i pracę aparatu. Wszystko by stworzyć to jedno, wyjątkowe zdjęcie, które będzie widnieć na ekranach milionów użytkowników Windowsa 10.

- Windows 10: Jak powstawała domyślna tapeta w nowym systemie Microsoftu

 

Minecraft: Windows 10 EditionMojang / Microsoft

System Windows 10 otrzyma specjalną wersję gry Minecraft. Jak mówią twórcy, edycja Minecrafta dla Windowsa 10 nie ma zastąpić standardowej edycji PC, lecz będzie traktowana jako odsłona na osobną platformę, by móc wykorzystać pełny potencjał nowego systemu od Microsoftu.

- Minecraft: Windows 10 Beta - Co zawiera specjalna odsłona gry Mojang?

 

Mozilla FirefoxMozilla

Mozilla właśnie zapowiedziała, że trwają pracę nad przeglądarką internetową, która ma być szykowana właśnie pod nadchodzący Windows 10. Ruch ten prawdopodobnie ma zachęcić wielu użytkowników do przeskoczenia na nowego Firefoxa wraz ze zmianą systemu operacyjnego.

- Firefox - wersja dedykowana dla Windows 10

 

Windows 10Microsoft

Wraz z pojawieniem się nowego systemu operacyjnego, użytkownicy Windows mają otrzymać szereg usprawnień w działaniu systemu, jak również zwiększenie jego funkcjonalności. Jednym z elementów, które zostaną poprawione ma być pojawienie się nowych skrótów klawiszowych, pozwalających nam jeszcze wygodniej pracować z Windows 10.

- Nowe skróty klawiszowe w Windows 10

 

Xbox One na Windows 10Microsoft

Zapowiadana funkcja nowego systemu operacyjnego od Microsoftu, pozwalająca na graniu w gry z konsoli XBOX ONE, na platformach posiadających Windows 10, właśnie została aktywowana.

- Xbox One na Windows 10

 

Urządzenia z Windows 10Microsoft

Microsoft ogłosił kiedy zakończy się oficjalne wsparcie dla nadchodzącego systemu Windows 10.

- Windows 10 ze wsparciem do...

 

Urządzenie 2-w-1 z systemem Windows 10Microsoft

Wraz z premierą nowego systemu operacyjnego na świat wychodzą nowe wersje sterowników graficznych, które usprawniają pracę tego podzespołu.

- Windows 10: Sterowniki dla karty graficznej do pobrania

 

Windows 10 Start MenuMicrosoft

Z każdą chwilą bliżej nam do premiery nowego systemu operacyjnego z rodziny Windows, a co za tym idzie, pojawia się coraz więcej materiałów promocyjnych Windowsa 10 oraz jego nowych funkcji. Microsoft, starając się przekonać nas do przerzucenia się na nowe okienka, zachęca tym razem do skorzystania z nowego menu podręcznego.

- Windows 10 i jego "Start Menu"

 

MicrosoftMicrosoft

Jedną ze zmian w stosunku do poprzedniej wersji systemu operacyjnego od Microsoftu będzie brak możliwości synchronizacji na różnych urządzeniach, elementów przypisanych danemu użytkownikowi.

- Windows 10 - personalizacja zależna od urządzenia

 

Windows 10 Media Creation Toolsciagnij.pl

Oficjalna premiera nowego systemu operacyjnego Microsoftu - Windows 10 już się odbyła. Oznacza to, że wszyscy posiadacze legalnych kopii systemu Windows 7 lub 8.1 mogą otrzymać darmową aktualizację do Windows 10, lub pobrać nośnik instalacyjny systemu do wykorzystania w późniejszym czasie.

- Windows 10: Już jest! Możesz go pobrać za darmo

 

Windows 10Microsoft

Na rynek wchodzi właśnie nowy system operacyjny od Microsoftu i zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie czy warto przeskakiwać na nową wersję. O ile wcześniej czy później większość użytkowników i tak dokona aktualizacji systemu, to warto już teraz poznać kilka powodów, dla których powinniśmy zmienić system operacyjny na Windows 10.

- Windows 10 - dlaczego warto?

 

Więcej o systemie Windows 10 od Microsoftu przeczytacie w artykułach na naszej stronie - wchodząc tutaj. Natomiast aplikacje, gry i inne pliki związane z Windowsem 10 będziecie mogli pobrać w tym miejscu.

Więcej o: