Wiedźmin 2 dostępny na Xboxie One w ramach wstecznej kompatybilności

CD Projekt RED ogłosiło dostępność gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów z Xboxa 360 w programie wstecznej kompatybilności dla konsoli Xbox One.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, jest jedną z produkcji, która doczekała się dodania do całkiem przyzwoitej już kolekcji gier dostępnej w ramach kompatybilności wstecznej na Xboxie One. Nowa paczka gier, prócz Wiedźmina 2, obejmuje tytuły:

- Aegis Wing
- Age of Booty
- Counter-Strike: GO
- Jeremy McGrath's Offroad
- Sam & Max Save the World
- Skullgirls
- Small Arms
- Soulcalibur
- Space Giraffe

Oznacza to, że jeśli macie już jedną z powyższych gier w swojej kolekcji cyfrowej, to powinna pojawić się możliwość jej pobrania z biblioteki gier na Xboxie One. Jeśli posiadacie pudełkową wersję którejś z gry - wystarczyć włożyć z nią płytę do napędu, a konsola pobierze jej cyfrową wersje (w specjalnie przygotowanym dla Xboxa One formacie).

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za darmo

Jeśli jednak nie posiadacie w swojej kolekcji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji na Xboxa 360 - możecie teraz ją pobrać całkowicie za darmo!

Wiedźmin 2 na Xbox 360Wiedźmin 2 na Xbox 360

Gra dostępna jest w tym momencie (do 5 lutego) całkowicie za darmo. Jeśli więc posiadacie konsole Xbox 360 możecie śmiało ją kupić i pobrać na dysk. To samo dotyczy posiadaczy Xboxa One - gra po zakupie pojawi się na cyfrowej półce konsoli. Grę możecie nabyć "za darmo" w tym miejscu.