Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku (GOTY) już pod koniec sierpnia

Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w jedną z najlepszych gier ostatnich lat to nadciąga do tego świetna okazja.

Data premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku zadebiutuje już 30 sierpnia na PC, Playstation 4 i Xboxie One. W skład wydania wejdą podstawowa wersja gry Wiedźmin 3 wraz z zestawem aktualizacji znacznie poprawiających rozgrywkę i usprawniających interfejs, pakiet 16 dodatków DLC (w tym alternatywne stroje dla Triss i Yennefer, dodatkowe misje, nowe ciosy kończące i tryb Nowa Gra Plus), 2 rozszerzenia fabularne "Serca z Kamienia" i "Krew i Wino" oferujące ponad 50 godzin dodatkowej rozgrywki.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku dostępna na PC, PS4 i Xbox Onecdp.pl / CD PROJEKT RED

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku i jej pudełkowe wydanie

Edycja Game of the Year (GOTY) Wiedźmina 3 dostępna będzie w sugerowanej cenie 199,99zł na PS4 i XONE i 149,99zł na PC, chociaż pre-ordery sugerują że będziemy mogli nabyć ją w znacznie niższej cenie (ok. 160zł za wersje konsolowe i 120zł za wersję na komputery). Jeśli jeszcze nie posiadacie tego epickiego zwieńczenia trylogii o Geralcie z Rivii jest to idealna okazja do nadrobienia zaległości. Gra oczywiście dostała od nas pełne 5/5, a jej recenzję możecie przeczytać w tym miejscu.

Geralt królem Polski! Geralt na prezydenta! Można by wymieniać jeszcze kilka haseł, lecz żadne z nich nie odda tego, jak wspaniałą robotę wykonało studio CD Projekt RED przy produkcji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. To zwieńczenie trylogii przygód Geralta z Rivii, który po wydarzeniach znanych z sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, powraca - i to w wielkim stylu. I tak jak wielkie grono fanów "Gry o Tron" uwielbia i kojarzy tę markę, głównie ze względu na serial produkcji HBO, a nie serię książek George'a R. R. Martina, tak Wiedźmin będzie obecnie rozpoznawany na całym świecie jako seria gier produkcji studia CD Projekt RED, bardziej niż seria książek A. Sapkowskiego, która stworzyła świetne podwaliny pod markę "The Witcher".

Sprawdź także:
- Tapety na pulpit z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon;
- Kody do gry w wersji PC;
- Wiedźmin 3 - najnowszy patch do pobrania (1.22).