Sciagnij.pl - darmowe programy dla Windows

Rusza nowy serwis Agory - Sciagnij.pl - przeznaczony dla komputerowych maniaków i zupełnych amatorów, którzy chcieliby za darmo ściągać pliki z Internetu. Wbrew pozorom można to robić całkowicie legalnie.
Sciagnij.pl to nowy wortal poświęcony legalnemu oprogramowaniu. Dzięki niemu każdy internauta będzie mógł ściągnąć za darmo wybrane programy na dysk swojego komputera, bez obawy o konfiskatę sprzętu przez policję. Znalazło się tam kilkaset najlepszych programów, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością w Polsce i na świecie.

Codzienne aktualizacje i nowości

Zespół redakcyjny codziennie przygotowuje nowości programowe i wybiera najlepsze narzędzia przydatne w domu, biurze czy szkole. Jednocześnie twórcy Sciągnij.pl chcą korzystać z szerokiej wiedzy użytkowników odwiedzających vortal, przy budowaniu i recenzowaniu aplikacji. Nawet stuosobowa grupa redaktorów nie jest w stanie konkurować ze społecznością ludzi zafascynowanych oprogramowaniem. Każda opinia i sugestia będzie uwzględniana przy rozbudowie i modyfikacji.

To proste

Wystarczy wpisać w adres przeglądarki www.Sciagnij.pl , wyszukać odpowiedni program, kliknąć w wielki przycisk Ściągnij i zapisać program na dysku. Bez żadnych opłat i zupełnie legalnie.

Producenci programów na całym świecie codziennie udostępniają wersje demonstracyjne, ograniczone czasowo, które można przetestować przed zakupem. W Sciagnij.pl znaleźć można takie hity jak najnowszy pakiet Microsoft Office 2007 Enterprise , najnowszy program graficzny Adobe Photoshop CS3, które można używać przez określony czas zupełnie za darmo. Jednocześnie zostało udostępnionych bardzo dużo darmowych programów, które powstają dzięki entuzjastom i fundacjom na całym świecie. Niektórym trudno w to uwierzyć, ale nie trzeba płacić za programy do nagrywania płyt, programy do konwersji muzyki na format MP3, narzędzia przyspieszające działanie systemu, pakiety biurowe, edytory tekstu czy komunikatory. Właśnie dlatego stworzony został indeks z darmowymi nowościami (freeware lub open source).

Oferta serwisu

Katalog tematyczny obejmuje programy antywirusowe, pakiety biurowe, programy dla firm i instytucji kończąc na komunikatorach, programach do robienia drinków i wygaszaczach ekranu. Wszystkie aplikacje zostały pogrupowane w dziewięć kategorii:

BEZPIECZEŃSTWO, BIURO, DOM I ROZRYWKA, EDUKACJA, FIRMA, INTERNET MULTIMEDIA, NARZĘDZIA, PROGRAMOWANIE.

Każdy katalog zawiera odpowiednio pogrupowane podkategorie. W BEZPIECZEŃSTWIE znalazły się np.: Antyspam, Antywirusy , Firewall, Kopia zapasowa, Ochrona dzieci oraz Szyfrowanie danych.

Windows, ale co dalej?

Na Sciagnij.pl, u góry strony widać nieaktywne linki dla alternatywnych platform: Linux, Mac OS, Mobile. Już teraz powstaje ta część serwisu skierowana do zwolenników wolnego oprogramowania i maniaków (w pozytywnym sensie) firmy Apple. Wkrótce zostanie uruchomiona także sekcja zawierająca programy i gry dla urządzeń przenośnych i telefonów komórkowych. Po ciężkiej pracy w biurze, będzie można pozbyć się stresu podczas grania w najlepsze i najnowsze tytuły gier.

Producenci wszystkich krajów łączcie się!

Jeśli ktoś jest programistą, lubi bawić się kodem, posiada zbiór niewielkich aplikacji i chciałby pochwalić się nimi przed całym światem - niech napisze do nas! Zgłoszenie programu do serwisu nic nie kosztuje, a może rozpowszechnić aplikację wśród użytkowników.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Sciagnij.pl.