Nowa wersja programu Płatnik zgodna z Vistą

Nowa wersja programu służącego do wysyłania dokumentów do ZUS działa poprawnie w systemie Windows Vista oraz zawiera szereg zmian wynikających z realizacji Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej.
Program Płatnik to niezbędne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy lub osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Narzędzie umożliwia przesyłanie dokumentów do ZUS w formie elektronicznej. Aplikacja pozwala na rejestrację danych do dokumentów ubezpieczeniowych, współpracę z programami kadrowo-płacowymi, przechowywanie historii danych, tworzenie dokumentów na podstawie wcześniejszych danych, drukowanie dokumentów, drukowanie przelewów bankowych i wpłaty, przygotowywanie przelewów w formie tekstowej, tworzenie raportów miesięcznych dla ubezpieczonego, wysyłanie i potwierdzanie, obsługę certyfikatów do wymiany dokumentów z ZUS.

Nowości:

- dostosowania programu do instalacji w systemie Windows Vista,

- przekazywanie dokumentów do ZUS w ramach systemu EWD, poprzez dodanie opcji odpowiedzialnej za automatyczne kierowanie przesyłek w ramach dostępnych serwerów w ZUS,

- instalacja serwera baz danych Microsoft SQL Server 2005 Express Edition.

Pobierz program Płatnik 7.03.001 dla Windows