Gadu-Gadu: W święta przez GG będziemy dzwonić za darmo

Jeżeli 6 grudnia nie zdążyłeś skorzystać z okazji i zadzwonić za darmo z GG na telefon stacjonarny, to teraz masz kolejną szansę. GG postanowiło dać użytkownikom prezent na święta. Wszyscy ponownie będą mogli dzwonić na telefony stacjonarne za darmo.
Wcześniej pisaliśmy już o tym, że Gadu-Gadu umożliwiło 6 grudnia bezpłatne dzwonienie z komputera na stacjonarne numery telefoniczne.

Składanie życzeń przez internet jest coraz bardziej popularne. Aż 50 proc. Polaków deklaruje, że zadzwoni do bliskich, siedząc przy wigilijnym stole - wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej" przez GfK Polonia 8 grudnia. Natomiast życzenia przez e-mail i komunikatory planuje złożyć już co piąty z najmłodszych (do 29 lat) ankietowanych - jak podaje Rzeczpospolita.

W dniach 23-26 grudnia każdy, kto posiada nr GG, będzie mógł dzwonić za darmo przez telefon internetowy. To dobra okazja by złożyć świąteczne życzenia, nie ponosząc żadnych kosztów.

Bezpłatne połączenia telefoniczne z Gadu-Gadu będzie można wykonać na polskie numery telefonów stacjonarnych oraz wybrane zagraniczne (Austria, Irlandia, Francja, Kanada, Niemcy, Norwegia, Szwecja, USA, Wielka Brytania, Włochy).

Dzwonić może każdy użytkownik, który posiada swój nr GG nie krócej niż od 30 dni. Saldo konta GG nie ma znaczenia - może wynosić nawet 0 zł.