Watchmen: The End is Nigh (Strażnicy) - demo do pobrania

Wraz z wejściem filmu Strażnicy do kin, pojawiła się gra akcji, osadzona w tym samym świecie, której demo mamy tutaj do pobrania.
Watchmen: The End is Nigh to gra akcji, której fabuła opiera się na filmie, który właśnie wchodzi do kin - "Strażnicy". Jak wiadomo sam obraz jest inspirowany komiksem z lat '80. Fabuła w zarysie wygląda tak, że jest grupa superbohaterów, którzy odeszli na emeryturę i nie działają aktywnie w społeczeństwie. Jednak po tym, gdy jeden z nich zostaje zamordowany postanawiają połączyć swoje siły i jeszcze raz zawalczyć ze złem tego świata.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą klawiatury i myszy, a samego bohatera widzimy zza pleców. Oprócz wykorzystywania różnych przedmiotów, można używać specjalnych mocy i zdolności przyporządkowanych do poszczególnych herosów. Zdarzenia w grze nawiązują bezpośrednio do fabuły filmu, jednak zdecydowanie ją pogłębiają, dzięki czemu nie idziemy przez kampanię jak przez kolejne sceny filmu.

Grafika i oprawa dźwiękowa stoją zdecydowanie na bardzo dobrym poziomie. Zabawa odznacza się dość wysokim poziomem brutalności, dlatego nie jest zalecana graczom poniżej siedemnastego roku życia.

Ściągnij Watchmen: The End is Nigh (Strażnicy)