Adobe Story - profesjonalne tworzenie scenariuszy

Adobe Story to narzędzie, które ułatwia fazę planowania oraz przygotowań do filmu. Dzięki zintegrowanym opcjom może służyć znaczną pomocą przy pisaniu scenariuszy.
Adobe Story - pisz zespołowo

Adobe Story, dzięki opcjom synchronizacji danych oraz możliwości umieszczania komentarzy ma być narzędziem, z którego może korzystać cały zespół scenarzystów. Ma to być środowisko, w którym twórcy mogą dzielić się pomysłami. Zintegrowany jest z innymi produktami serii Adobe Creative Suite, co - wedle zapowiedzi producenta - ma przyspieszać i ułatwiać proces tworzenia filmu. W Adobe Story można zamieścić także informacje o lokalizacji scen czy biografii bohaterów. Stworzone na tej podstawie metadane automatycznie mają być przekazywane do innych aplikacji pakietu Adobe Creative Suite Production Premium.

Adobe Story - działaj zespołowo

Adobe zapowiada, że jego nowy produkt stanowić będzie znaczne ułatwienie dla pracy całej ekipy filmowej - operatorów kamer, redaktorów, reżyserów, oraz innych osób zaangażowanych w proces. Adobe Story funkcjonuje w trybie online i offline. Według słów producenta korzystanie z Adobe Story może skutkować redukcją kosztów, ponieważ skróci się czas pisania scenariusza. Aplikacja pozwala na importowanie już zapisanych w innym programie skryptów, oraz na eksportowanie wyników pracy do plików tekstowych.

Prezentowana przez Adobe wersja programu jest wersją zapoznawczą.

Zobacz film jak działa Adobe Story.

Ściągnij Adobe Story.

Czy pobierzesz Adobe Story?