GaduAIR: przekazywanie pieniędzy między użytkownikami

GaduAIR wprowadza możliwość przekazywania środków na karcie pre-paid innej osobie w sieci. Przekazania można dokonać min. 30 dni od ostatniego doładowania.
Od lutego br. użytkownicy telefonii GaduAir mogą korzystać z nowej usługi wzajemnych doładowań. Doładowanie zKonta-naKonto polega na tym, że abonent GaduAIR może zasilić konto innego użytkownika GaduAIR na min. 30 dni od ostatniego doładowania.Rozwiązanie wprowadzone przez GaduAIR nie jest pierwszym tego typu w Polsce. W zeszłym roku usługa Teleprzelewu wróciła do Simplusa po kilku latach nieobecności, a także działa w sieci Orange.W przypadku GaduAIR doładowanie może mieć wartość od 2 do 80 zł i jest pełnoprawne, czyli przedłuża ważność numeru, a także aktywuje promocje na koncie osoby, która otrzymała doładowanie.Opłata za wykonanie doładowania wynosi 1 zł i jest pobierana z konta osoby odbierającej doładowanie. Usługa zKonta-naKonto nie jest udostępniana numerom uczestniczącym w programie GaduAIR Diler.Skorzystać z usługi można za pośrednictwem specjalnego kodu wpisanego z poziomu klawiatury telefonu w następującym formacie:*121*[numer_telefonu_GaduAIR]*[kwota_operacji]#

Tak wpisany kod należy zatwierdzić, wciskając przycisk "zadzwoń". Dla przykładu kod: *121*729000001*3# będzie skutkować doładowaniem telefonu 729000001 kwotą 3 zł.Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:
GaduAIR: przekazywanie pieniędzy między użytkownikami

Warto przeczytać też: