Najciekawsze premiery 2018 roku! Sprawdź w co warto zagrać

AS
06.05.2018 11:59
najciekawsze premiery gier

najciekawsze premiery gier (pexels)

Choć przed nami jeszcze sporo premier, już teraz rok 2018 obrodził w wiele ciekawych gier. W jakie tytuły warto zagrać? Co koniecznie należy sprawdzić? Sprawdzamy najciekawsze premiery tego roku

Najciekawsze premiery gier: GOD OF WAR IV

Jeśli ktoś lubi siekać toporem potężnych przeciwników to zdecydowanie powinien zainteresować się nową częścią God of War. Kolejna część przygód osławionego Kratosa - wojownika przemierzającego nordyckie krainy starcza na nawet 50 godzin zabawy.

Otwarty świat, masa świetnych misji pobocznych i sporo dodatków, które wcześniej nie były znane tej serii gier, powoduje że to jest poważny kandydat na najlepszą grę na PS4 jaka kiedykolwiek powstała.

Najciekawsze premiery gier: FROSTPUNK

Tegoroczne odkrycie i hit wśród gier dedykowanych na komputery. Frostpunk to polska gra łącząca w sobie strategię czasu rzeczywistego z elementami survivalowymi.

Naszym zadaniem jest stworzyć i utrzymać ostatnią kolonię ludzką na świecie, na którym zapanowała nowa epoka lodowcowa. Żeby nowo założona osada przetrwała, gracz musi podejmować wiele niełatwych moralnie decyzji. Polecamy!

Najciekawsze premiery gier: EA SPORTS UFC 3

Fani sportów walk, to coś dla Was! Kolejna część wirtualnych walk w klatkach już jest. W trzeciej odsłonie UFC poprawiono szereg elementów. Sylwetki zawodników są o wiele lepiej odwzorowane, a sterowanie zostało odświeżone.

Teraz zawodnicy reagują natychmiast na wydawane polecenia, przez co każda walka wydaje się jeszcze bardziej realistyczna. Warto wspomnieć, że autorzy dodali do gry kilka tysięcy nowych animacji!

Najciekawsze premiery gier: A WAY OUT

Czas zwiać z więzienia! A Way Out to gra wymagająca ścisłej współpracy między dwoma graczami, których celem jest zrealizowanie misternego planu ucieczki z zakładu karnego. 

Gra jest równie wciągająca co dobry film akcji, a co więcej, można z powodzeniem grać ze swoim przyjacielem. Fani Prsion Breaka będą zachwyceni!

Najciekawsze premiery gier: FAR CRY 5

Słynny shooter od Ubisoftu ponownie gości na komputery i konsole. Tym razem trafiamy do amerykańskiego stanu Montana opanowanego przez religijnych fanatyków. Naszym zadaniem jest przywrócić porządek

Otwarty świat, nielinearna fabuła i masa broni do wykorzystania to jedynie wycinek tego co ma do zaoferowania Far Cry 5. Świetna propozycja dla miłośników gier typu FPS