Kupony, zniżki, rabaty - 7 najlepszych aplikacji dla łowców okazji

Jedni czekają na Czarny Piątek, inni na poświąteczne wyprzedaże. Jeszcze inni sięgają po aplikacje, które sprawiają, że nie trzeba czekać na specjalne oferty. Można je znaleźć każdego dnia. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać. Zebraliśmy najciekawsze narzędzia dla każdego łowcy okazji.
Qpony - aplikacja, która zapewnia zniżki Qpony - aplikacja, która zapewnia zniżki Fot. Carlos Santiago/Robert Kędzierski

7 najlepszych aplikacji dla łowców okazji - Qpony

Aplikacja Qpony to jedna z najważniejszych pozycji dla łowców okazji. Pozwala bowiem oszczędzić w zasadzie każdego dnia. Wszystko przez współpracę z wieloma partnerami. Qpony "załatwią" nam tańszy posiłek w KFC czy McDonald's, Subway, Starbucks czy Telepizzy. Można się nimi posługiwać w wielu sieciach - m.in. Biedronce, Lidlu, Castoramie, Neonecie. Pełna lista jest znacznie dłuższa i znacznie bardziej imponująca. Dlatego Qpony są warte miejsca w smartfonie.

Qpony - aplikacja bezpłatna. Android / iOS

Gazetka w smartfonie Gazetka w smartfonie Fot. Ed Gregory / Pixabay/Robert Kędzierski

7 najlepszych aplikacji dla łowców okazji - Moja Gazetka

Jednym z najprostszych sposobów na dotarcie do konsumenta jest przesłanie mu darmowej gazetki prezentującej najlepsze oferty tygodnia. Nie trzeba jednak przedzierać się przez tony makulatury, by znaleźć dobrą ofertę. Moja Gazeta na bieżąco aktualizuje ponad 70 publikacji wydawanych przez sklepy takie jak Biedronka i Lidl. Aplikacja jest okazją do zapoznania się z najnowszymi wyprzedażami i ofertami specjalnymi. Znajdziemy w niej też kupony, które można wykorzystać podczas zakupów.

Moja Gazetka - aplikacja bezpłatna

Aplikacja Pepper Aplikacja Pepper źródło: Pepper Media Holding

7 najlepszych aplikacji dla łowców okazji - Pepper

Największym atutem aplikacji Pepper jest to, że sporo ofert trafia do niej dzięki użytkownikom. Poczta pantoflowa w smartfonie? Tak, to jak najbardziej możliwe - często w przeciągu minut od pojawienia się wyjątkowej oferty w jakimś sklepie informacja trafia do sieci. Aplikacja pozwala też na bieżąco dyskutować o ofercie - można zadawać pytania, rozwiewać wątpliwości. Pepper śledzi również promocje i wyprzedaże kilkudziesięciu sieci. Ma wbudowaną wyszukiwarkę produktów.

Pepper - aplikacja bezpłatna

Kalkulator rabatu - sprawdź ile zyskujesz Kalkulator rabatu - sprawdź ile zyskujesz Fot. Pexels/Freepik/Robert Kędzierski

7 najlepszych aplikacji dla łowców okazji - Kalkulator rabatu

Aplikacja ma dwa zastosowania. Po pierwsze pozwala obliczyć nową cenę i zaoszczędzoną kwotę. To bardzo przydatne z racji sztuczek, jakie stosują sprzedawcy. Dla przykładu, sklepy czasami przeceniają przedmiot o niewielką kwotę. I tę niewielką przecenę wyróżniają graficznie. Widzimy więc towar, który kosztuje np.. 550 zł zamiast 570, ale w pamięci pozostaje nam kwota rabatu - 20z ł. W takim wypadku kalkulator rabatu pomoże uświadomić nam, że w ujęciu procentowym przecena jest nieznaczna. Kalkulator rabatu przydaje się też do sumowania zakupów. Ci, którzy nie lubią liczyć w pamięci na pewno uznają aplikacje za przydatną.

Kalkulator rabatu - aplikacja bezpłatna

AppSales - aplikacje też bywają tańsze AppSales - aplikacje też bywają tańsze Fot. Pexels

7 najlepszych aplikacji dla łowców okazji - AppSales

Twórcy gier i aplikacji również stosują różnego rodzaju promocje swoich usług. Aplikacja AppSales śledzi je i wyświetla według wysokości udzielonego rabatu. A ten może sięgać nawet... 95 procent. W AppSales wbudowano też monitor cen, który pozwoli sprawdzić, czy oferowana obniżka faktycznie jest tak atrakcyjna, jak twierdzi sprzedawca. Poszukujący okazji mogą oszczędzić z AppSales konkretne kwoty - tym bardziej, że niektóre oferty tworzone są specjalnie dla użytkowników tej aplikacji.

AppSales - aplikacja bezpłatna

Hotels.com - tanie nocowanie Hotels.com - tanie nocowanie Fot. Pexels/Google/Robert Kędzierski

7 najlepszych aplikacji dla łowców okazji - Hotels.com

Aplikacja pozwala znaleźć oferty taniego noclegu w hotelach. Co dzień oferuje użytkownikom coś specjalnego - "Lokalne oferty na dzisiaj". W systemie Hotels.com jest pół miliona hoteli. Prawdopodobieństwo, że którychś z nich postanowi sprzedać ostatnie w pokoje "last minute" jest całkiem spore. O specjalnej obniżce trzeba jednak wiedzieć, dlatego też aplikacja Hotels.com może przydać się niezwykle cenna dla osób, które planują podróż lub często przebywają poza domem.

Moje zakupy - aplikacja dla łowców okazji Moje zakupy - aplikacja dla łowców okazji Fot. Pexels

7 najlepszych aplikacji dla łowców okazji - Moje Zakupy

Twórca aplikacji Moje Zakupy postawił sobie bardzo ambitne zadanie. Zebrał w jednym miejscu oferty dostępne np. w gazetkach marketów z elektroniką czy materiałami budowlanymi. W zestawieniu nie brakuje też pozycji ze sklepów takich jak Deichmann czy Tesco. Są też przeceny oferowane przez Avon, BonPrix czy Tchibo.

W odróżnieniu od aplikacji, które jedynie wyświetlają oferty i pozwalają je przejrzeć, Moje Zakupy umożliwiają dokonanie zakupu. Aplikacja zmienia smartfon w doskonałe narzędzie dla każdego łowcy okazji.

Moje zakupy - aplikacja bezpłatna.

Więcej o: