Oto najciekawsze aplikacje tygodnia. Czy masz je na swoim smartfonie? [WIDEO]

Najciekawsze, najlepsze i... najdziwniejsze. Prezentujemy pięć aplikacji, na które zwróciliśmy uwagę w ostatnich dniach. Czy jest jakaś apka, którą powinnismy pokazać za tydzień? Koniecznie zostawcie swoje propozycje w komentarzach.
Kanarek Kanarek Google

Kanarek

Smog stał się niestety nieodłączną częścią naszego krajobrazu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jakości powietrza, którym oddychacie, to zainstalujcie aplikację Kanarek.

Kanarek zbiera informacje na temat szkodliwych pyłów PM 2,5 i PM 10. Aplikacja daje też dostęp do map oraz wykresów. Kanarek wyśle nam powiadomienie w sytuacji, gdy zanieczyszczenie powietrza w naszej okolicy osiągnie poziom zagrażający zdrowiu.

CENA: BEZPŁATNA; PLATFORMA: Android

Memrise Memrise Google

Memrise

Memrise oferuje kursy w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. W nauce języka pomagają nam ciekawe quizy i gry, za których ukończenie nagradzani jesteśmy punktami.

Memrise stawia przede wszystkim na naukę słów i zwrotów. Zasady gramatyki poznajemy niejako "przy okazji". Poszczególne kursy możemy zapisywać w pamięci smartfona i korzystać z nich również, gdy nie mamy dostępu do internetu.

CENA: BEZPŁATNA; PLATFORMA: Android, iOS

Waze Waze Google

Waze

Polskie miasta należą do najbardziej zakorkowanych w Europie. Jeśli zdarza się wam spóźnić do pracy przez korki,  to koniecznie zainstalujcie na swoim smartfonie aplikację WAZE.

Dostarczy wam najświeższych informacji na temat natężenia ruchu w waszej okolicy, robót drogowych, wypadków, kolizji oraz innych przykrych "niespodzianek"

Waze, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, oblicza również przewidywany czas, w którym dotrzecie do celu swojej podróży. I trzeba przyznać, że robi to precyzyjnie.

CENA: BEZPŁATNA; PLATFORMA: Android, iOS

Listonic Listonic Google

Listonic

Listonic pozwala nam w prosty sposób tworzyć i edytować listy zakupów. Poszczególne listy synchronizują się między naszymi urządzeniami. Możemy je też udostępnić innym osobom.

To nie wszystko. Aplikacja informuje o aktualnych promocjach i zniżkach w marketach oraz dyskontach. Zawiera też gotowe przepisy - wraz z listą produktów, które powinniśmy kupić.

CENA: BEZPŁATNA; PLATFORMA: Android, iOS

Google Keep Google Keep Google

Google Keep

Keep pozwala tworzyć notatki i listy zadań, a następnie organizuje je w przejrzysty sposób. Możemy też nagrać notatkę głosową, która zostanie zapisana w postaci tekstu.

Google Keep to również podręczny skaner zdjęć, dokumentów i paragonów. Uzupełnieniem aplikacji jest  wyszukiwarka oraz etykiety, które pozwalają uporządkować nasze notatki.

CENA: BEZPŁATNA; PLATFORMA: Android, iOS

Więcej o:
Komentarze (13)
Kanarek, Memrise, Waze, Listonic, Google Keep. Najlepsze aplikacje mobilne tygodnia [ODCINEK 1]
Zaloguj się
 • mcwidack

  Oceniono 3 razy 3

  najciekawsze plikcje tygodnia.... aplikacje, które istnieją od lat, i które 99% czytelników dawno poznało, łatwizna i dziennikarskie szmaciarstwo...

 • lesnojeziorska

  Oceniono 1 raz 1

  Quizzpy.

 • tommy91

  0

  LOKO.city
  Wszystkie pojazdy na minuty - prosta i sprytna apka pomagajaca szybko znalezc samochod czy skuter na minuty - dla mnie bomba!

 • weraf

  0

  Audiomemorizer - prosty ale bardzo pomocny przy zapamiętywaniu słówek

 • nr36

  0

  ja stworzyłem apke, która lokalizuje grzyby, nawet zimą...

 • mmoni

  0

  Memrise właśnie wyrzuca wszystkie kursy utworzone przez społeczność na osobną stronę internetową, w apce zostanie tylko bardzo ograniczona oferta kursów stworzonych przez Memrise.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX