Oto najciekawsze aplikacje tygodnia. Tym razem coś dla wielbicieli tanich podróży i zakupów [WIDEO]

Najciekawsze, najlepsze i... najdziwniejsze. Prezentujemy pięć aplikacji, na które zwróciliśmy uwagę w ostatnich dniach. Czy jest jakaś apka, którą powinnismy pokazać za tydzień? Koniecznie zostawcie swoje propozycje w komentarzach.
Clou Clou fot. Google

Clou

Clou to najciekawsze artykuły z popularnych dodatków do "Gazety Wyborczej" takich jak: "Ale Historia", "Wysokie Obcasy" i "Duży Format". Aplikacja daje nam również dostęp do wybranych artykułów z bogatego archiwum "Wyborczej" Uwagę zwraca bardzo przejrzysta i minimalistyczna szata graficzna, która pozwala nam lepiej skupić się na tym, co czytamy.

Clou pozwala również na zmianę kroju i wielkości czcionki, a także na uruchomienie trybu nocnego Co ważne, lektura poszczególnych artykułów jest możliwa także w trybie offline.

SYSTEM: Android, iOS | CENA: DARMOWA

Slack Slack fot. Google

Slack

Slack to doskonałe narzędzie do pracy nad wspólnymi projektami - zarówno tymi dużymi, jak i mniejszymi. Aplikacja łączy w sobie funkcje komunikatora oraz miejsca, w którym gromadzimy wszystkie najważniejsze informacje na temat naszego projektu.

Możemy prowadzić rozmowy grupowe lub prywatne czaty. Aplikacja pozwala na dodawanie plików tekstowych, zdjęć, nagrań audio oraz wideo. Zaletą Slacka jest również rozbudowana wyszukiwarka, dzięki której w łatwy sposób wrócimy do rozmowy sprzed kilku tygodni.

SYSTEM: Android, iOS | CENA: DARMOWA

Skyscanner Skyscanner fot. Google

Skyscanner

Skyscanner to wyszukiwarka lotów, która porównuje oferty linii lotniczych z całego świata, a następnie prezentuje najtańsze bądź najwygodniejsze połączenia. To nie wszystko. Z poziomu aplikacji możemy również zarezerwować nocleg w hotelu bądź wynająć samochód.

Skyscanner zapisuje w jednym miejscu wszystkie nasze rezerwacje, dzięki czemu w każdej chwili mamy do nich łatwy dostęp. Bardzo przydatną funkcją są również alerty cenowe.

Możemy np. poprosić aplikację, aby wysłała nam powiadomienie gdy cena lotu na trasie Warszawa - Nowy Jork czy Frankfurt - Los Angeles spadnie do 1000 złotych.

SYSTEM: Android, iOS | CENA: DARMOWA

Pepper Pepper fot. Google

Pepper

Pepper w jednym miejscu gromadzi najlepsze zniżki  - zarówno ze sklepów internetowych, jak i z supermarketów czy dyskontów spożywczych. Poszczególne oferty są oceniane przez użytkowników. Oznacza to, że im promocja jest ciekawsza, tym wyżej ląduje rankingu.

Ciekawą funkcją są alerty i słowa kluczowe. Możemy np. utworzyć alert "chińskie smartfony", "słuchawki Bluetooth" czy "iPhone 8 plus" A aplikacja wyśle nam powiadomienie, gdy dany produkt będzie dostępny w promocyjnej cenie;

SYSTEM: Android, iOS | CENA: DARMOWA

Fitatu Fitatu fot. Google

Fitatu

Fitatu oblicza kaloryczność posiłków i pozwala na ustalenie właściwych proporcji pomiędzy węglowodanami, tłuszczami oraz białkiem w diecie. Aplikacja dysponuje bazą ponad 100 tysięcy produktów, w tym potraw z restauracji oraz produktów własnych sieci dyskontów

Fitatu to jednak nie tylko znakomity licznik kalorii. Znajdziemy tu również gotowe przepisy na zdrowe posiłki oraz plany treningowe. Aplikacja umożliwia automatyczną synchronizację naszych treningów z takimi usługami, jak Fitbit, Google Fit, Endomondo oraz Runastic.

SYSTEM: Android, iOS | CENA: DARMOWA

Więcej o: