Dowiedz się jak upolować lwa... Lwa z Cannes

Polowanie na lwa wymaga nie lada odwagi. Dochodzi także kreatywność w podejściu do dzikiego zwierza. Do tego potrzeba sprytu, wytrwałości i wielu innych cech, ale gdy się uda - satysfakcja i trofeum zostają na całej życie! Niemożliwe? A jednak nam się to udało i przygotowaliśmy krótki instruktaż, jak można to zrobić.

Mamy aż 11 sposób na udomowienie zwierza, a o wszystkich opowiemy na żywo już 19 listopada. Wtedy to właśnie do Warszawy przyjadą tłumnie zdobywcy lwów i innych dzikich nagród! Mowa oczywiście o lwach canneńskich – czyli o prestiżowych nagrodach, przyznawanych co roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności, znanego również jako Cannes Lions.

Już po raz ósmy organizujemy Imagination Day, czyli wydarzenie w pełni poświęcone kreatywności, poszerzające granice wyobraźni. Na konferencji, która ma miejsce właśnie 19 listopada w Multikinie, Złote Tarasy w Warszawie, będzie można dowiedzieć się jak agencja Ogilvy & Mather ujarzmiła aż 13 lwów za swoją kampanię ‘Do ostatniego drzewa’, a także posłuchać o niesamowitym projekcie VR-owym „Touching Masterpieces”. O swojej dzikiej przygodzie przy tej kampanii opowie Julia Donatova, z Gemotery Prague.

Każdy z gości konferencji Imagination Day może się pochwalić zdobyciem wielu prestiżowych trofeów, ale sposobów na upolowanie canneńskiego lwa jest o wiele więcej. Kolejne lwy będzie można wytropić aż w 8 miastach na terenie Polski, w sieci kin Multikino. 22 listopada na własnej skórze będzie można poczuć ekscytację towarzyszącą próbie zaczajenia się na dzikiego zwierza. Wystarczy przyjść do kina i przez blisko dwie godziny poznać nagrodzone kampanie reklamowe i tym samym odbyć podróż przez wszystkie kraje świata.

Aby poznać wszystkich tegorocznych łowców nagród zapraszamy na stronę www.imaginationday.pl, a w tropieniu kolejnych lwów zachęcamy do poszukiwań na https://multikino.pl/wydarzenia/maratony/cannes-lions-2018.