Telewizja publiczna werbuje nowych ludzi. Do redakcji TVP Info dołączył dziennikarz ekonomiczny Paweł Blajer

Paweł Blajer, który przez ostatnie 13 lat był związany z Grupą TVN, zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej prawdopodobnie jeszcze w ten weekend. Dziennikarz uzupełnił redakcję newsroomu TVP Info. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl będzie zajmował się tematami dotyczącymi ekonomii.

Paweł Blajer zaczął pracować w TVN w 2007 r., a w latach 2014-2019 był związany z telewizją informacyjną TVN24 BiŚ. Prowadził tam m.in. programy "Bilans" i "Biznes dla ludzi". Wcześniej współpracował z różnymi mediami, w tym z "Rzeczpospolitą".

W TVP dziennikarz ma odsłaniać tajniki ekonomii, zaczynając od wpływu aktualnej sytuacji społecznej na polską i światową gospodarkę. W grudniu 2019 r. odszedł ze stacji TVN bez podania przyczyny. W marcu współprowadzącą "Biznes dla ludzi" na antenie TVN24 BiŚ została Agata Zamęcka.

W TVP rusza "Antykryzys Poradnik"

Telewizja Polska uruchomiła specjalny dział informacyjny zajmujący się wpływem pandemii koronawirusa na gospodarkę. Pasmo będzie nosić nazwę "Antykryzys Poradnik", a Paweł Blajer będzie jego prowadzącym. Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski poinformował o tym na Twitterze, jednocześnie informując o tym, że dziennikarz dołączył do zespołu redakcyjnego TVP Info.

Paweł Blajer z wykształcenia jest prawnikiem i ekonomistą, z zawodu - dziennikarzem i wykładowcą akademickim. Jest też kolejną osobą, która ostatnio zmieniła barwy z TVN na TVP Info. W listopadzie 2019 r. pracę w Telewizji Polskiej zaczęła Karolina Pajączkowska, poprzednio również związana z TVN24 BiS.

Więcej o:
Komentarze (380)
Telewizja publiczna werbuje nowych ludzi. Do redakcji TVP Info dołączył dziennikarz ekonomiczny Paweł Blajer
Zaloguj się
 • szaja25

  Oceniono 143 razy 119

  Musieli mu dobrze zapłacić, pewnie z tych 2mld poszło na "rekrutację".

 • mushkaplooyka

  Oceniono 130 razy 104

  Panie Blajer! Wstyd!! Wolałbym galopem z gołym tyłkiem na jeżu....

 • an-1q

  Oceniono 103 razy 75

  Oj wstyd, Blajer , wstyd. Widać że chcesz się załapać na jakieś popłuczyny z tych dwóch dużych baniek, które Ku...zja dostała z naszych pieniędzy zamiast żeby poszły na szpitale! Będziesz się tego wstydził całe życie.

 • norman67

  Oceniono 91 razy 63

  Kałuża TVPiS.

 • maaac

  Oceniono 73 razy 57

  Polecam pierwszy temat - kłopoty ekonomiczne w sektorze prostytucji.

 • nutka7.17

  Oceniono 72 razy 54

  Kariera w czasach zarazy:)))

 • bi1234

  Oceniono 61 razy 47

  Obawiam się, że zgodnie z linią partii, tam będzie musiał udowadniać że również w gospodarce czarne jest białe i vice versa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX