Prawdziwy powrót do przeszłości. Pudełkowa premiera Microsoft Flight Simulator na 10 dyskach DVD

Gra Microsoft Flight Simulator pojawi się w Europie w pudełkowym wydaniu. Największą ciekawostką dla fanów tej pozycji będzie fakt, że jej fizyczna wersja pojawi się na dziesięciu dwuwarstwowych dyskach DVD.

Wraz ze zbliżającą się premierą Microsoft Flight Simulator fani otrzymują coraz więcej informacji na temat jej formy. W chwili, gdy gra ujrzy światło dzienne, niektórzy miłośnicy tej pozycji mogą przeżyć prawdziwy nostalgiczny powrót do przeszłości.

Premiera Microsoft Flight Simulator już niebawem. Znakomite recenzje i zapowiedzi

Premiera gry Microsoft Flight Simulator na komputery PC nastąpi 18 sierpnia. Z uwagi na swoją oprawę graficzną będzie ona jednym z kandydatów do najładniejszej pozycji w całym 2020 roku - ocenia "Komputer Świat". Produkcja pojawi się w dwóch wersjach - cyfrowej i pudełkowej.

Szczególne zainteresowanie powinno pojawić się w przypadku tej drugiej. Twórcy gry zapowiedzieli, że w Europie będzie można ją zakupić wraz z drukowanym podręcznikiem oraz zestawem 10 dwuwarstwowych płyt DVD.

Coraz więcej szczegółów na temat Microsoft Flight Simulator

Miłośników, którzy zdecydują się na zakup pudełkowej wersji z 10 płytami, czeka prawdziwy powrót do przeszłości. Przypomną im się sytuacje, gdy do zainstalowania gry potrzebnych było co najmniej kilka nośników CD/DVD.

Sama gra będzie dostępna zarówno w wersji online, jak i offline. W tej drugiej gracze będą mieli możliwość latania na mniejszym obszarze, niż po podłączeniu się do sieci.

 
Zobacz wideo Byliśmy na planie filmu 'Jak zostałem gangsterem'
Więcej o: