Ubisoft zaprasza graczy do rozgrywki. Hyper Scape za darmo na PS4, Xbox One i PC

Dynamiczna i efektowna strzelanka z gatunku Battle Royale, Hyper Scape zadebiutowała na trzech platformach. Gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych mogą ją zdobyć za darmo.

Najnowsza produkcja Ubisoftu doczekała się debiutu po kilkutygodniowej fazie testowej w wykonaniu graczy na PC. Gra została stworzona w Ubisoft Montreal i jest dostępna w modelu biznesowym free-2-play - przekazuje portal www.ppe.pl.

Hyper Scape gotowy do grania. Gra za darmo do pobrania na trzy platformy

W wydarzeniu testowym nie mogli wziąć udziału wszyscy fani gatunku. Dzięki debiutowi gry na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, zagrać w nią będzie mogła zdecydowanie większa liczba graczy.

Produkcja Ubisoftu jest dostępna PlayStation Store, Xbox Live i Uplay. Gra zajmuje od 8,5 GB (Xbox One/PC) do 11,5 GB przestrzeni dyskowej (PlayStation 4). Zainteresowani będą się z pewnością mogli ucieszyć, gdyż proces pobierania nie powinien zająć zbyt dużo czasu.

Ubisoft przed trudnym zadaniem. Hyper Scape dorówna innym pozycjom z gatunku?

Producenci Hyper Scape stanęli przed trudnym zadaniem zrównania się z obecnymi liderami na rynku Battle Royale, czyli Call of Duty: Warzone, Fortnite czy też PUBG. - Jesteśmy niezmiernie dumni z dzisiejszej premiery na PC, PS4 i Xbox One. Przez ponad dwa lata ciężko pracowaliśmy, aby osiągnąć ten kamień milowy, i z przyjemnością możemy ujawnić, że to dopiero początek. Nasza dynamiczna miejska rozgrywka i niepowtarzalne rozszerzenie Crowncast dla Twitch gwarantują nowy sposób na grę i interakcję w gatunku battle royale - powiedział Graeme Jennings, kierownik produkcji Hyper Scape.

Premiera gry była jednocześnie okazją dla producenta do opublikowania nowego filmu zapowiadającego rozgrywkę. Zwiastun pokazuje szczegóły Przepustki Sezonowej w postaci między innymi wielu przedmiotów do personalizacji bohaterów.

 
Zobacz wideo Quebonafide: Romantic Psycho Film [ZWIASTUN]
Więcej o: