Wybierasz się na zakupy? Lepiej dokładnie przejrzyj gazetki promocyjne

Sieci sklepów spożywczych praktycznie każdego tygodnia zarzucają klientów dziesiątkami promocji. Przed długim majowym weekendem królują jednak produkty niezbędne do wiosennych porządków, grillowania czy aktywnego wypoczynku. Co gdzie znajdziemy? Oto krótka lista najciekawszych produktów z gazetek promocyjnych

W Lidlu na kilka dni przed rozpoczęciem wyjątkowo długiej majówki dobiega końca Tydzień Azjatycki. Do kupienia m.in. sosy (3,99 zł), makarony czy sajgonki (5,99 zł za 4 sztuki). Od 30 kwietnia zaczyna się natomiast Tydzień Meksykański, czyli pity, burito, piwo o smaku tequili (9,99 zł za 4 butelki) i wiele innych. Nie brakuje jednak towarów niezbędnych do wiosennych porządków, jak odkurzacza do pracy na sucho i mokro do czyszczenia garażu lub samochodu za 169 zł.

Real w porównaniu z Lidlem poszedł w swoich promocjach zdecydowanie bardziej praktycznie. W gazetkach supermarketu widnieje m.in. rower z podwójnymi amortyzatorami za 299 zł. Nie brakuje też pomysłów na prezent z okazji pierwszej komunii. Wśród potencjalnych prezentów dla dzieci znalazła się konsola Xbox 360 z grami za 1299 zł czy cyfrowa ramka na zdjęcia za 279 zł. Real nie zapomniał jednak, że jeżeli majówka, to i grillowanie. Dlatego też w gazetce promocyjnej nie zabrakło informacji o zestawie kiełbasek na grilla za 9,99 zł czy ketchupie za 3,79 zł.

Jeszcze bogatszą ofertę na majówkę ma Tesco. Do kupienia m.in. grill na kółkach za 49,99 zł (cena przed promocją 79,99). W niższej cenie można też kupić węgiel drzewny (taniej o 4 zł na worku) i karkówkę na grilla (11,99 zł za kilogram). Przedstawiciele Tesco, podobnie jak Reala, nie zapominają też o prezentach z okazji pierwszej komunii - tutaj w gazetce promocyjnej znaleźć można rower górski za 399 zł czy laptopa za 1299 zł.

Także wśród promocji w sieci Carrefour nie zabrakło produktów na ciepłe wiosenne dni. Klienci kupić mogą m.in. fotel wielopozycyjny za 59,99 zł czy przenośną lodówkę do przewożenia jedzenia za 99,99 zł. Nie zabrakło też roweru górskiego z dwoma amortyzatorami za 279 zł (wszystkie promocje ważne od 25 kwietnia do 7 maja). Także w gazetce promocyjnej Carrefoura znaleźć można okrągły grill na trzech nogach za jedyne 9,99 zł.

O złotówkę droższego grilla znaleźć można w Leclercu. W gazetce promocyjnej znaleźć jednak można jednak dużo więcej grillów - w tym prostokątny za 39,99 zł, kulisty zamykany za 69,99 zł czy węglowy stalowy z dwoma powierzchniami do pieczenia za 249,90 zł. W E.Leclerc dostępna jest także huśtawka basic (z materiału w różnych kolorach) za 299,99 zł i "pawilon bankietowy" o wymiarach 3 na 6 m za 499,99 zł.

W ofercie Biedronki znalazły się natomiast m.in. piłka nożna za 24,99 zł i rower CTB za 399 zł. Natomiast dla majsterkowiczów Biedronka przygotowała 18-częściowy zestaw śrubokrętów za 19,99 zł, a dla najmłodszych kolorowe bidony z bohaterami z filmów animowanych za 12,99.

Tanie tablety idą jak woda. Czy Tesco powtórzy sukces Biedronki? >>

Czy przed zakupami w supermarkecie sprawdzasz aktualną ofertę?
Więcej o: