Masz dość czekania na lotnisku? Okęcie wprowadza nowe rozwiązanie "Fast Track". Cena to 30 zł

Nie chcesz przyjeżdżać na lotnisko dwie godziny przed odlotem? Za 30 zł masz szybką ścieżkę kontroli na Okęciu.

Dla wielu pasażerów konieczność przybycia na lotnisko kilka godzin przed odlotem samolotu jest uciążliwa i niezrozumiała. Mamy dobrą wiadomość - nie trzeba już będzie tracić czasu. Lotnisko Chopina w Warszawie proponuje bowiem nową usługę o nazwie "Fast Track", która umożliwi przejście przez kontrolę bezpieczeństwa szybko i sprawnie.

Niecierpliwi pasażerowie mogą za 30 zł kupić usługę jednorazowo lub skorzystać z trzech rodzajów imiennych kart: srebrnej, złotej i czarnej. Każdą z nich można kupić na kwartał, pół roku lub 12 miesięcy.

O co chodzi?

Podstawową jest karta srebrna, dzięki której po prostu szybko przejdziemy przez kontrolę przed odlotem. Liczba odlotów nie jest limitowana. Złota karta umożliwia dodatkowo wejście do salonu Preludium Executive Lounge, gdzie czekający na samolot pasażer może wziąć prysznic, dostępne są tam przekąski, napoje, alkohole czy prasa. Korzystając z karty czarnej, do salonu pasażer zaprosi także osobę towarzyszącą.

Jednorazowe przejście można wykupić w biurze rzeczy znalezionych w hali wylotów terminala A. Imienne karty można zamówić w internecie. Cena karty srebrnej to 500 zł za kwartał, 900 zł za pół roku i 1600 zł za rok. Karta złota kosztuje odpowiednio 2000 zł, 3600 zł i 6400 zł, a karta czarna - 3500 zł, 6300 zł i 11200 zł.

Towarzyszące posiadaczom karty dzieci, które nie skończyły 3. roku życia, szybką kontrolę przechodzą za darmo.

Więcej o: