Był pijany i podjął najlepszą decyzję w życiu. Wygrał aż 100 tys. zł

Każdy, kto na początku sezonu postawił 20 funtów na to, że Leicester City wygra Premier League wygrał 100 tys. funtów (przy obecnym kursie nieco ponad 100 zł wystarczyło by wygrać ponad 0,5 mln zł).

Leicester City zanotował swój największy sukces w historii i zachwycił cały piłkarski świat. Piłkarze włoskiego trenera Claudio Ranieriego zostali mistrzami Anglii, chociaż przed sezonem byli wymieniani w gronie kandydatów do spadku. W drużynie, która dziś jest na ustach wszystkich, jest wieloletni reprezentant Polski Marcin Wasilewski.

Wraz z zawodnikami świętuje także 24 szczęśliwców, którzy swoje pieniądze na Leicester postawili u bukmacherów. Każdy, kto przed sezonem postawił na lisy jednego funta wygrał właśnie 5 tys. (a to dzięki kosmicznemu kursowi 5000 do 1).

Wg bukmacherskiej firmy Ladbrokes, która po sezonie piłkarskim wypłaci 3 mln funtów wygranych związanych ze zdobyciem przez Leicester mistrza Anglii, takich graczy było początkowo 47, do końca sezonu w postanowieniu, i z kuponem, dotrwało 24. Najmniejszy zakład opiewał na 10 pensów, co dało 500 funtów wygranej, najczęściej kibice stawiali jednak 5 lub 10 funtów.

Przyjmujemy zakłady od 130 lat i nigdy nie spotkaliśmy się z czymś takim. To bezprecedensowe, by ktoś kto stawia na kurs 5000 do 1 mógł wygrać - powiedział Business Insiderowi przedstawiciel firmy Ladbrokes.

CNN przeprowadził zaś wywiad z fanem Leicester, który w lipcu postawił 5 funtów (27,5 zł) na to, że lisy zdobędą tytuł mistrza Anglii i wygrał 25 tys. funtów (ponad 100 tys. zł).

Kupując zakład byłem pijany i bardzo wierzyłem, że będą mistrzem - powiedział.
Komentarze (21)
Był pijany i podjął najlepszą decyzję w życiu. Wygrał aż 100 tys. zł
Zaloguj się
 • siekier35

  Oceniono 7 razy 7

  tak jak u nas...
  18% zainwestowało w długopis a ku... reszta będzie płacić....

 • gazeta1960

  Oceniono 7 razy 7

  "Był pijany i podjął najlepszą decyzję w życiu". Jakie przesłanie w związku z powyższą wiadomością chce nam p. redaktor przekazać?

 • marwin102

  Oceniono 8 razy 6

  A i tak całe te wygrana zapłacą ci co stawiali na chelsea arsenal Menchestery itd,

 • ilenka50

  Oceniono 1 raz 1

  Ja w Lotto gram na trzeźwo i nie trafiam. Powinnam zacząć pić?

 • puch-atek

  Oceniono 1 raz 1

  wy się tam Wasilem nie chwalcie bo 'dzięki' jego dywersyjnej interwencji, Arsenal był jednym z nielicznych zespołów ligi angielskiej który wygrał z Leciester w tym sezonie. Od tamtego meczu zresztą trener Lisków już Wasyla nie wystawiał. Upadek 'Lisów' będzie równie huczny i trwały jak ich cwany wzlot. Rozszarpią je hieny i diabły (czerwone).

 • monodeluxe

  Oceniono 1 raz 1

  Bzdury,buki są zawsze do przodu,zawsze,nigdy nie tracą.To hazard,a nie organizacje dobroczynne.
  Statystyki mówią jasno:na 10 postawionych zakładów wygrywają średnio 2.
  Co z tego że wygrało kilkudziesięciu,jak setki tysięcy wtopiło stawiając na faworytów rozgrywek.
  To właśnie ci zrzucą się na wygraną a nie buki;-)))

 • kkdg.2000

  0

  Ja też byłem pijany i zagłosowałem za PIS-em.
  Potwierdza się powiedzenie że alkohol to zguba.

 • sztadeu

  0

  Wniosek z tego taki, że aby wygrać w lotto - trzeba się upić i później iść losować liczby. Co wy na to?

 • wichura

  0

  Biedni bukmacherzy...
  Wspaniali gracze, którzy pokazali, że da się ograć "system"...
  A prawda jest taka, że na tych 30-50 graczy, co postawili na Leicester, przypadają tysiące, co postawili - dużo wyższe stawki - na drużyny z Londynu i Manchesteru... Bukmacher ZAWSZE swoje zarobi, z pieniędzy graczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX