Milik strzela, Ty zarabiasz. Nie, nie chodzi o zakłady bukmacherskie

Już trzy banki mają w ofercie lokaty, w których to, ile ostatecznie zarobisz, zależy od postawy polskich piłkarzy na EURO 2016.

Lokata Kibica od Alior Banku

Trochę mniej hojny jest Alior Bank. Tu bazowe oprocentowanie 160-dniowej Lokaty Kibica to 2 proc., natomiast za każdego gola Polaków rośnie o 0,1 p.p. Zatem już teraz wynosi 2,10 proc., i oby na tym się nie skończyło. Każda podwyżka oprocentowania o 0,1 p.p. to dla lokaty na 10 tys. zł 3,55 zł więcej odsetek.

Lokatę Kibica można założyć w oddziałach Alior Banku do 10 lipca. Nie jest konieczne posiadanie rachunku osobistego w Alior Banku. Maksymalne oprocentowanie Lokaty Kibica wynosi 3 proc.

Kibicujmy razem z Idea Bankiem

Nie od pojedynczych goli, ale od konkretnego sukcesu (konkretnie - awansu z grupy do fazy pucharowej) zależy oprocentowanie lokaty Kibicujmy Razem w Idea Banku. Jeśli Orłom Nawałki się uda, deponenci zarobią 2,75 proc., jeśli nie (odpukać!) to 2 proc.

Analitycy Goldman Sachs, bazując na swoim modelu ekonometrycznym wyliczyli już po zwycięstwie Polski z Irlandią Północną, że prawdopodobieństwo awansu naszej kadry do fazy pucharowej (a tym samym wyższego oprocentowania lokaty w Idea Banku) wynosi 86,4 proc.

Lokata Kibicujmy Razem jest bardzo krótka - trwa tylko do końcu czerwca. Gdyby dziś ulokować na niej 10 tys. zł, w wersji z awansem reprezentacji Polski do fazy pucharowej dałaby zarobić ok. 9,70 zł, bez awansu ok. 7,10 zł.

Lokata dostępna jest dla posiadaczy konta osobistego w Idea Banku.

Była też Lokata Piłkarska w Credit Agricole

Przed meczem z Irlandią Północną Credit Agricole obiecał klientom 90-dniową Lokatę Piłkarską, której oprocentowanie zależało od wyniku niedzielnej potyczki. Do bazowych 3 proc. bank miał dodać 0,10 p.p. za każdego gola Polaków, gdyby Polska nie wygrała, oraz 0,20 p.p. za bramkę w przypadku triumfu biało-czerwonych.

Zwycięski gol Arkadiusza Milika podwyższył więc oprocentowanie Lokaty Piłkarskiej do 3,20 proc. Dla lokaty na 10 tys. zł daje to 4 zł więcej odsetek.

Depozyt był dostępny do 15 czerwca.

 

Komentarze (11)
Milik strzela, Ty zarabiasz. Nie, nie chodzi o zakłady bukmacherskie
Zaloguj się
 • zdzisiek66

  Oceniono 2 razy 2

  Co to urwał jest, bank czy kasyno?
  A może lokata oprocentowana w zależności od tego, czy będzie deszcz padał?

 • mlynek_999

  Oceniono 1 raz 1

  Promocja dla troglodytow.

 • tadian

  Oceniono 1 raz 1

  4 zł ja pierd...le ,chodząc po ulicy znajde wiecej.

 • fanbeat

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież to i tak kpina. 3% od 10 tys. w skali roku to 300 zł, pół roku 150, a kwartału 75 zł i nie zarobisz tej kwoty bo oferta dotyczy tylko jakiegoś kwartalnego okresu no może trochę dłużej.
  Trzeba jeszcze to skonfrontować z wysokością oprocentowania + marża + prowizja od kredytów konsumpcyjnych i od razu wiadomo kto na tym zarabia.
  Nie wiem kto się nabiera na te akcje promocyjne.
  Żenada

 • derp970

  0

  banksterskie gnidy w najlepszym wypadku wypłacą wam jakieś ochłapy, a wasze pieniądze w tym czasie pójdą do spekulacji na giełdzie i walutami.

 • kasiapanowie

  0

  Nasz jest Polski Plus Bank

 • panhoryzontu

  Oceniono 2 razy 0

  Poczytajcie jak banki kupuja sobie takie artykuły w gazecie i wykupują hejtowanie w komentarzach. Relacja z pierwszej ręki:
  bylambankowymtrolem.wordpress.com

 • joankb

  Oceniono 2 razy 0

  Jeżeli nie jesteś klientem tych banków i jeżeli i tak nie zamierzałeś zakładać lokaty to takie "zyski" możesz mieć...... sam wiesz gdzie.

 • harpaga

  Oceniono 1 raz -1

  Ryzyko banku marginalne :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX