Komentarze (76)
Nauczyciele jak górnicy, będą dostawać odprawy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kapitan_rzbik

  0

  dostaną odprawy a potem zostaną zatrudnieni na nowo bo 10 -20 osobowe klasy szkół podstawowych w pipidókach bedą potrzebowały nauczycieli fizyki chemi biol w-f plastyki techniki muzyki. prawo pis! świetny prezent na koszt mieszkańców miast zrobiliscie swoim wyborcom

 • jozek.niemen

  0

  Ile biedni pracownicy "Biedronek", "Carrefourów", "Auchanów" nędznie wynagradzani muszą zapłacić za przywileje : górników, nauczycieli, polityków, sędziów, mundurowych, rolników itp.
  Kto to wytrzyma ?

 • zd46

  Oceniono 2 razy 0

  ZA CO !!!!! To jest zatykanie gęb wyborców !!!!! Czy na to Kaczyński chce nam UKRAŚĆ prywatne pieniądze zgromadzone w OFE???? Na rozdawnictwo????? PiS robi BURDEL w oświacie a podatnik ma zapłacić? "Spieprzać dziady" !!!!

 • poljack

  Oceniono 2 razy 0

  Jest tyle prywatnych szkół .Co pracować się nie chce lepiej zbijać bąki .

 • lob1

  Oceniono 4 razy 0

  Za co mają dawać nauczycielom nagrody,za to ,że mamy coraz gorszą i żle wychowaną młodzież.Nauczyciele uczą,księża uczą młodzież a człowiek boi się wieczorem wracać do domu.A gdzie pielęgniarki,kiedy wreszcie zaczniecie ich doceniać,jak ich braknie??????????????

 • jacerok

  Oceniono 1 raz -1

  A ile dostają członkowie zarządów spółek skarbu państwa za PO. Czemu nikt nie mówi o przywilejach prokuratorów, sędziów?

 • headvig

  Oceniono 1 raz -1

  jako dyplomowana dostaję 2,5 tyś na rękę z nadgodzinami. zdarza się, że siedzę w szkole po 13h i to nie raz na miesiąc ale raz na tydzień albo częściej. moje dziecko mówi do opiekunki "mama". w szkole mamy 1 komp na cały pokój naucz, jeśli chcę korzystać, to wożę swój sprzęt. papier, kable, wystrój sali - wszystko muszę kupić sama, co od dyrektora usłyszałam "a co, nie stać pani na te 20zł?". praca w domu po pracy, to min. 2h, często zarwane noce i sprawdzanie płacht. dodatku motywacynjego nie dostaję, bo moi "olimpijczycy" nie przeszli do finału, a każdego roku boję się, czy będą godziny czy nie. proszę mi nie, za przeproszeniem, pierdxlić, że nauczyciele pracują 3h dziennie. zapraszam do szkoły poprowadzić 1 lekcję i potem wystawić opinię.

 • nauczyciel_pl

  Oceniono 1 raz -1

  A tak w ogóle jest mi co raz bardziej przykro gdy myślę o swojej pracy w szkole.
  Uczeń ma pretensje do mnie za sytuację materialną szkoły i wyposażenie oraz stan pracowni. Dyrekcja ma pretensje do mnie, że zawracam jej głowę prośbami o doposażenie pracowni. Wszyscy mają gdzieś zaangażowanie i efekty, najlepiej aby nauczyciel siedział cicho na radzie, nie wychylał się z pomysłami i koniecznie miał wypełnione wszystkie papierki na czas.

  Pani minister obiecywała, że nauczycieli czeka niespodzianka dotycząca odbiurokratyzowania nauczyciela. Niespodzianka była ale zupełnie inna.

  Pensje nie rosną od wielu lat. Podobno ma być podwyżka w przyszłym roku, dla mnie jako dla dyplomowanego 40zł brutto. Kupię za to ze 2 ryzy papieru więcej do pracy.

 • lob1

  Oceniono 3 razy -1

  A jak potraktujecie PIELĘGNIARKI,której ciężko pracują i mają większą odpowiedzialność.Nauczyciele uczą a młodzież coraz bardziej rozwydrzona.Pielęgniarek zawsze traktują po macoszemu.Dopiero jak ich braknie to będą się pluć w mordę.

 • rikol

  Oceniono 2 razy -2

  Górnicy dostali 80 tys, odprawy. Nie porównujcie tego z 15 tys., to nawet nie jest roczna pensja, no może minimalna i to netto.

 • lob1

  Oceniono 8 razy -2

  Nauczyciela traktują jak górnika.Paranoja.Ja pracowałam w kopalni i widziałam jak wyglądają górnicy kiedy wyjeżdżają z kopalni.Nie ma o czym gadać.Nauczyciel przerobi 100 dni w roku i jeszcze ma takie przywileje.Co za niesprawiedliwość,czyżby w tej Polsce już wszyscy mają coś z głową.

 • ankonta57

  Oceniono 15 razy -7

  Ale redakcyjni głupole z Wyborczej po upadku Gazety odpraw od Sorosa nie dostaną

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX