Media Markt: po awansie do półfinału mieli zwracać za zakupy, ale teraz też nagrodzą klientów

Klienci, którzy wzięli udział w słynnej już promocji Media Markt i dostaliby zwrot wydatków, gdyby reprezentacja Polski awansowała do półfinału EURO 2016. Teraz otrzymają "nagrody pocieszenia" - karty podarunkowe o wartości 20 proc. zakupów.

W ramach promocji klienci Media Markt, którzy w dniach 2-5 czerwca wydali min. 500 zł i zarejestrowali zakup na specjalnej stronie promocyjnej sklepu, otrzymaliby pełny zwrot wydatku, gdyby Polska awansowała do półfinału EURO 2016.

Ta sztuka niestety się nie udała, ale Media Markt właśnie poinformował, że każdy uczestnik akcji otrzyma kartę podarunkową o wartości 20 proc. dokonanych zakupów.

- W promocji wzięły udział tysiące osób - mówi Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Od tego momentu każdy mecz biało-czerwonych miał dla nas dwa razy większe znaczenie - przybliżał do półfinału i rozwiązania promocji. Nasza reprezentacja odniosła ogromny sukces. Widząc zaangażowanie naszych klientów, postanowiliśmy nagrodzić ich wiarę w biało-czerwonych.

Karty podarunkowe będą do odbioru i realizacji w jednym z 57 sklepów stacjonarnych Media Markt w dniach od 18 lipca 2016 r. do dnia 12 sierpnia 2016 r.

Więcej o: