Komentarze (56)
Berlin nowym Londynem? Ceny mieszkań biją rekordy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cehaem

  0

  Efekty gentryfikacji. Na dodatek kapital idzie w nieruchomosci, bo kredyty sie smiesznie tanie. Niestety skonczyly sie czasy, gdy za 600 Euro mozna bylo miec trzy spore pokoje w "Altbau" po renowacji

 • n29a

  0

  Oszaleli ci, którzy przeliczają tamtejsze ceny na polską "walutę". Tyle w temacie. Jako alternatywny obrazek można podać morele w Szwajcarii, skromne 7.5CHF/kg. I co? Świeże kupuje się od święta, jeśli się tam przyjechało i nie choruje się na s...nie forsą, po prostu jest się ubogim gościem.

 • levy

  Oceniono 2 razy 0

  To dlatego, że "Trotyl" Gmyz wybiera się do Berlina.

 • 2romki

  Oceniono 6 razy 0

  Bez przesady. zawsze można znaleźć jakieś odjechane ogłoszenie, również w PL.

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 2 razy 0

  "Oznacza to, że przyszły mieszkaniec będzie płacił około 75 euro (320 zł) za metr kwadratowy lokalu."
  A ja bym chcial znac informacje ile "przyszly mieszkaniec" w Berlinie musi pracowac godzin na wynajecie tej klitki a ile przyszly mieszkaniec "klitki w Warszawie.

 • s0nar

  Oceniono 4 razy -2

  Polskie barany i tak będą twierdziły, że w Polsce jest drogo, bo rzekomo...w Niemczech jest taniej, a przecież rzekomo zarobki są tam wyższe. No cóż, jak widać taniej nie jest, a do tego rozsądni ludzie potrafią zarobić w Polsce tyle, że nie opłaca im się wyjeżdżać gdziekolwiek indziej.

 • mylink1

  Oceniono 8 razy -2

  750 za klitkę w Berlinie to drogo? A ile kosztuje klitka np w Warszawie - 1500?
  Specjalnie nie piszę waluty, gdyż przeciętny mieszkaniec Berlina wyda na tą klitkę 1/3 lub 1/4 pensji a przeciętny mieszkaniec Warszawy 1/2 lub 3/4 pensji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX