Komentarze (80)
Największa gwiazda polskiego biznesu nie wytrzymuje. Czy nagła decyzja uratuje InPost?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • i.l

  Oceniono 3 razy 3

  wydmuszka rozdęta na jednym kontrakcie. Jedyne sensowne są paczkomaty i na tym należy
  budować firmę. Powoli i solidnie, albo będzie głośna plajta. Przenoszenie udziałów,'to zabieg
  księgowy. Pieniędzy z tego nie ma.

 • top80

  Oceniono 5 razy 3

  To, że pozbyli się spółki by ta pozostawiona bez grosza nie zapłaciła odpraw pracownikom to co najmniej chamstwo. Takim menegerom nie życzę sukcesu w biznesie.

 • year68

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli wam pracodawca nie zapłaci wynagrodzenia w jednym miesiącu to nie liczcie, że zapłaci w kolejnym. To jest pierwszy symptom problemów finansowych. Ludzie są oszukiwani zapewnieniem, że to tylko przejściowe kłopoty, nic z tego, będzie tylko gorzej.

 • Andrzej Chromy

  Oceniono 2 razy 2

  In Post lezy, jak sie nalezy !! Poczta odzyskala przesylki i leje z konajacego konkurenta !! Takie zycie !!

 • 2kotunia1

  Oceniono 2 razy 2

  No i dobrze. Czas tego Pana, i jego pożal się boże firmy, mam nadzieję, minął bezpowrotnie. Jak się dba o ludzi to i tak się w końcu ma!

 • hp77

  Oceniono 2 razy 2

  klękajcie narody przed paczkomatami ??? jeden wielki szajs ...ale szefuncio chyba nie ma pojęcia i nie wie , że piękne paczkomaty stoją , ale towar wydają spod nich kierowcy :):):):)

 • belfer07

  Oceniono 4 razy 2

  Tragedia, uważajcie jeśli mieszkacie w małych miejscowościach!!!!!! Nie korzystajcie z opcji przesyłka INPost, bo po nią możecie jechać do miasta wojewódzkiego. Sam tak miałem. Kwaciarnię, która w moim miasteczku podpisała umowę olali i nie zapłacili kasy za usługę, listonoszom nie zapłacili za pół roku i więcej. To tacy fachowcy jak Petru i Pihowicz. Lepiej że wyszło te teraz niż by objęli rządy

 • jan.go

  Oceniono 2 razy 2

  Socjalizm zwyciężył a w każdym razie w Polsce Okazało się że ani budowlańcy ani In Post nie jest wstanie żyć bez pieniędzy z budżetu

 • cosm-o11

  Oceniono 2 razy 2

  ...bo u nas w Polsce to same gwiazdy mamy....już nie ma komu h..u powiedzieć

 • Krzysztof Kaczała

  Oceniono 1 raz 1

  Doprowadził do zwolnień nie wypłacił zaległych pensji obwinia wszystkich za porażkę a teraz biznes chce ratowac

 • Łukasz Gnaś

  Oceniono 1 raz 1

  @luki.wawa Co Ty Człowieku pierdo.... to idealny sposób na wydymanie zwykłych fizycznych pracowników.Pewnie masz spory biznes i chcesz się nachapać kosztem ludzi, których uważasz za pół uposledzonych Jakoś w zachodniej Europie można i ludziom płacić dobrze za prace w których u nas wypłaca się 1300zł i każe przeżyć za to miesiąc.
  Ty chciał byś zmieniać merca za mercem ale że człowiek nie ma za co dzieciom kupić ubrań to już Ciebie menelu jeden nie obchodzi, grunt to samemu się nachapać . Sam jesteś pisowcem i jak oni dorwać się do koryta, zarobić na ludziach i nawet granatem ryja twojego nie oderwie. W Polsce nigdy dobrze nie będzie gdy wszyscy pracownicy będą zarabiać 1/3 średniej krajowej, dlaczego wy jako przedsiębiorcy nie zapłacicie ludziom tej średniej krajowej nie zrobicie z tego minimalnej ? Bo będziecie patrzyć jak wasi pracownicy jeżdżą podobnymi autami mają ładne domy czy mieszkania a wy tego nie zniesiecie ? Przecież człowiek zarabiając więcej i więcej wydaje więc przychody firm też rosną. tylko po co zarobić miliony a tym którzy pracują na sukces dać ochłap, albo lepiej wydymać i nie zapłacić Tak właśnie działa InPost, zatrudnia podwykonawców a oni zwykłych ludzi, zeby nie generować kosztów i nie podpisać umów o pracę z pracownikami Ogłasza się bankructwo wywala wszystkich, zmienia nazwę oraz właściciela i robi dalej bezczelnie to samo nawet często w tym samym miejscu. Inna firma inny właściciel sprawy nie ma A CI SAMI SIĘ BOGACĄ kosztem innych

 • burmiszcz

  Oceniono 1 raz 1

  Myślę, że p. Brzóska miałby szansę na uratowanie swojego wizerunku innowatora i rekina biznesu gdyby w jakiś sposób zrestrukturyzował branżę kurierską, zamiast pod szyldem InPostu powielać goowniany schemat funkcjonowania tego sektora usług.

 • rottenxx

  Oceniono 3 razy 1

  Nikt normalny obecnie przez Inpost niczego nie wysyła. Przesyłki w najlepszym razie leżą radośnie tydzień na centrali i nikt nie raczy ich dostarczyć, a w najgorszym po prostu giną. Kiedyś nawet jakoś to działało, ale obecnie bezpieczniej wysłać zwykłą pocztą lub kurierem. Na szczęści ekonomia sobie poradzi.

 • kontest_two

  0

  Post andre013: wizja nowoczesnej Polski. tego chcemy?

 • facebook-lazysundayperfumes

  Oceniono 2 razy 0

  NIESTETY śmierć listów w inpoście-ciekawe czemu nie dla allegro-inpost -SPOWODOWANE było wygraną przez pocztę przetargu,w którym dali dumpingowe ceny. Poczta obniżyła cenę listu ogromnie dla sądów etc. ale jednocześnie chcąc wysłać cokolwiek pocztowym listem poleconym,priorytetem,ubezpieczonym o formacie B to oczywiście cena kosmos,a ceny paczek takie, że taniej wysyłać kurierem, a przecież każdy klient chce wysyłkę najtaniej albo gratis. Mógł swoją szosą inpost podnieść cenę listu poleconego, no i brakuje paczkomatów w terenie, a w tych co są zaczyna brakować miejsca. Potrzebne są inwestycje.

 • hijodelsol

  Oceniono 4 razy 0

  Jak dla mnie paczkomaty to rewelacja. Korzystam z nich cały czas, przesyłki odbieram w normalnych godzinach, tj. kiedy wracam z pracy, a nie kiedy kurierowi czy listonoszowi się podoba. Poczta Polska włozy mi awizo, a na poczcie muszę stracić od pół godziny do 45 minut. Kurierzy firm kurierskich pracują do 16ej i zwykle maja w .... nosie moją paczkę. No może wyjątkiem jest DPD, bo ich kurier zawsze mnie znajdzie i jest do tego miły.

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 4 razy 0

  "potwierdził w rozmowie z PulsHR.pl były listonosz, a dziś członek zarządu Poczty Polskiej Grzegorz Kurdziel."
  Nastepny "misiewicz"?

 • artus

  Oceniono 1 raz -1

  Oby mu się udało - bez konkurencji na rynku Poczta będzie dalej tkwiła w komunie.

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 23 razy -1

  Dzięki InPostowi zostałem skazany przez sąd nawet nie wiedząc że miałem sprawę. Nie miałem możliwości się odwołać a o sprawie dowiedziałem się jak przyszedł komornik.
  Kolesie pana Rafała Brzoski zostali oderwani od koryta i w taki sposób "cudowny" biznes stracił przychody. Tak się w Polsce robiło biznesy za PO o PSL, dlatego KODowi mówimy WON!, NIGDY WIĘCEJ!

 • telewy2

  Oceniono 3 razy -3

  Ja korzystam z paczkomatów i jak do tej pory jestem mega zadowolony. Co do samej firmy to mamy 2 schematy: InPost opisany w artykule i Pocztę Polską utrzymywaną z naszych podatków, zacofaną, z długimi kolejkami. InPost jak nie zarobi na siebie to pójdzie z walizami, PP jak nie zarobi to dostanie z budżetu. Ja osobiście wolę model wolny rynek i mam nadzieję, że InPostowi się uda.

 • corvelinho

  Oceniono 10 razy -4

  Poczta Polska może dać podwyżkę o 250zł pracownikom bo robi to z naszych podatków. Jest to państwowy moloch dofinansowywany przez obecny rząd i pomimo tego że struktury ma skostniałe do szpiku to działa w najlepsze- z naszych podatków.
  InPost ma swoje grzechy, owszem, ale nie jest dofinansowywany z budżetu państwa dlatego ma kłopoty. Na uwolnionym rynku usług pocztowych na który mogłaby wejść jakakolwiek zagraniczna firma pocztowa PP nie miała by szans na przetrwanie.
  Ot i cała tajemnica. A to że Brzóska zapisał się do Nowoczesnej oczywiście tylko utwierdziło w przekonaniu obecny rząd że trzeba tę firmę wykończyć..Proste?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX