Startupy stają się integralną częścią branży kreatywnej i marketingowej

Startupy, aby w pełni rozwinąć swój potencjał, potrzebują wsparcia. Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR po raz kolejny dostarcza Startupom wiedzę merytoryczną i dzieli się doświadczeniem ekspertów z branży marketingowej.

Do programu zostanie przyjętych 20 wyselekcjonowanych Startupów , które mogą świadczyć usługi w szeroko pojętej branży marketingowej.

Etapy programu:

•         SZKOLENIE: 20.03.2017 całodzienne, prowadzone przez specjalistów z zakresu budowania wizerunku, social mediów i komunikacji marketingowej.

•         MENTORING: 21.03.2017-21.04.2017 czyli spotkania one to one z ekspertami związanymi z branżą startupową oraz marketingiem. Mentor będzie służyć radą przez cały miesiąc – to startup i mentor dobierają sobie odpowiednie daty na spotkanie i tematy do rozmowy.

•         SPEED DATES NA FORUM: 25.04.2017 - szybkie randki podczas FORUM INNOVATION – wydarzenia, w którym uczestniczą przedstawiciele największych globalnych i polskich marek, inwestorzy, media, specjaliści z różnych poziomów organizacji (od CEO, przez dyrektorów, managerów, strategów, do plannerów i kreatywnych).

Program jest darmowy! ZGŁOSZENIA TRWAJĄ JESZCZE  DO  5 marca 2017 R.

 

Więcej o: