UberEATS wreszcie dowozi jedzenie z McDonald's. Skorzystają mieszkańcy siedmiu dzielnic w stolicy

Jeśli mieszkacie w Warszawie i 'macie smaka na Maka' możecie zamówić jedzenie z dostawą do domu przez aplikację UberEATS. W stolicy usługa oficjalnie ruszyła z początkiem lipca.

UberEATS dostarcza jedzenie z 23 restauracji sieci McDonald’s do klientów na terenie Śródmieścia, Mokotowa, Żoliborza, Ochoty, Ursynowa, Woli i Pragi Południe. Zamawiać można niemal całą klasyczną ofertę oraz menu McCafe w cenach obowiązujących w lokalu. Do tego musimy tylko doliczyć koszt dowozu realizowanego przez dostawcę UberEATS. Usługa działa w godzinach od 11:00 do 23:00.

Jak podaje Krzysztof Radoszewski, dyrektor generalny UberEATS:

- Cieszymy się, że McDonald’s dołącza dziś do grona niemal 400 partnerów restauracyjnych dostępnych w aplikacji UberEATS w Warszawie. Dla użytkowników aplikacji oznacza to jeszcze szerszy wybór potraw dostępnych w aplikacji. Tak zróżnicowanej oferty restauracji nie ma żadna inna aplikacja mobilna dostępna w Warszawie.

Czytaj też: Jak działa UberEATS? Sprawdzamy dostawy jedzenia przez Ubera

Dostawy jedzenia przez UberEATS wystartowały w Warszawie z początkiem lutego 2017. W początkowym stadium usługa oferowała dowóz zamówień ze 150 restauracji. Posiłki po mieście transportowane są zarówno autami, jak i skuterami czy rowerami. Warszawa jest dziesiątym miastem w Europie i jednocześnie pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym Uber zdecydował się rozpocząć dowożenie jedzenia.

Więcej o: