Masz Orange TV? To wkrótce zobaczysz w niej seriale z serwisu Netflix

Grupa Orange i Netflix odnowiły podpisaną w 2014 roku umowę, dotyczącą dystrybucji serwisu Netflix dla klientów Orange TV we Francji. Jednocześnie rozszerzyły ją na wszystkie państwa, w których obecna jest Grupa Orange - w tym na Polskę.

Dzięki nowej umowie w ciągu kilku miesięcy także klienci Orange w Polsce będą mogli skorzystać z oferty Netflix w Orange TV. Filmy i programy z biblioteki potentata rynku VOD będzie można oglądać zarówno na telewizorze, jak i smartfonie lub ekranie komputera.

W bogatej ofercie serwisu Netflix znajdują się między innymi, przypomnijmy, takie seriale jak: „Stranger Things”, “Orange is the New Black”, “House of Cards” oraz “The Crown”.

Grupa Orange jest dystrybutorem serwisu Netflix we Francji już od 2014 roku, a od kilku miesięcy również w Hiszpanii. W ciągu kilku miesięcy dostęp do platformy, jako części oferty telewizyjnej, zyskają także klienci Orange Polska. W kolejnych krajach serwis będzie dostępny w 2018 roku.

Z podpisania nowej umowy bardzo ucieszyli się prezesi Orange i platformy Netflix. - Chcemy zaoferować naszym klientom najlepsze treści. Zawarcie nowej umowy wzmocni naszą pozycję na międzynarodowym poziomie - mówi Stéphane Richard, prezes i dyrektor zarządzający Orange.

- To partnerstwo buduje naszą silną relację z Orange we Francji, a w przyszłości umożliwi również milionom naszych klientów w wielu krajach prosty i wygodny dostęp do wiodącego na świecie serwisu internetowego oferującego rozrywkę, w jednym miejscu – wtórował mu Reed Hastings, prezes serwisu Netflix.

Czy osoby korzystające z Orange TV będą zadowoleni? Tego jeszcze nie wiemy. Nie znamy warunków na jakich Orange udostępni platformę Netflix swoim klientom w Polsce.

***

Więcej o: