Komentarze (195)
Co dalej z podwyżką składek na ZUS? Głosowanie w tej sprawie było nieważne
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • piss.off

  Oceniono 3 razy 3

  adrian podpisze wszystko .... nawet obsrany toaletowy... gdy dostanie rozkaz .... pacynka czy marionetka

 • kuma1

  Oceniono 3 razy 3

  Pisowscy recydywiści, którzy na rozkaz podnoszą łapki w górę w celu doprowadzenia do obalenia resztek państwa prawnego. Już nawet kworum mają gdzieś. PIS to fanatyczne zło , kotłujący wrzask oszczerstw, pomówień, nienawiści i zemsty ,polityki zastraszania , powszechnego łamania prawa i nepotyzmu.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 3 razy 3

  Zależy który Duda? Kacperek pewnie obsika drzewko i zaszczeka. Piotruś zagoni Kacperka do domu, wszak co chłopina ma do roboty. Inny tradycyjnie wypuści się na narty.

 • pszczy2000

  Oceniono 3 razy 3

  Głupie pytanie.Jak to,co zrobi Duda?Będzie rżnął głupa i podpisze!

 • ba-za-on-line

  Oceniono 5 razy 3

  Mamy przedsmak wyborów powszechnych nadzorowanych [przez PiS...

 • zulugula1940

  Oceniono 3 razy 3

  niestety nie macie racji - Konstytucja mowi o "obecnosci". Nie ma powodu do interpretacji innej niz literalna. Spojrzcie do komentarza do Konsytucji prof Garlickiego. A nie jest to zwolennik obecnej ekipy.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 5 razy 3

  ja to znalazłem w tym samym dniu gimbazo gazeciana - ale problem w tym, że to strony sejmu i ja przynajmniej nie wiem czy tak samo sobie licza w senacie czy tez nie - bo w końcu mają osobny regulamin

  a swoja droga - i co z tego?

  pan adrian łamie konstytucje nie od dziś

 • marymania

  Oceniono 5 razy 3

  Jak będą liczyć głosy w wyborach będzie to samo. 48 zamienią w 50. I wystarczy.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 3

  Tzw glosowanie w Sali Kolumnowej też było nieważne. Panowie Karczewski z Kuchcińskim muszą za to odpowiedzieć z art 127 par 1 kk.

  No sory wielkie, no ale takie mamy prawo. Obaj Panowie są winni zdrady stanu (w myśl art 127 par 1 kk).

 • astachanowicz

  Oceniono 2 razy 2

  O przyjęciu ustaw decyduje Suweren!!! Suweren zaś stacjonuje na Nowogrodzkiej...

 • Marko Markus

  Oceniono 2 razy 2

  Adrian zrobi to co mu każe jego sensei, Jarozbaw Małozębny Zawsze Dziewica.

 • jerzyb-ucholc

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystkie głosownia w sali kolumnowej są nieważne i co z tego.Wszystko podpisze Adrian ,to polityczny nieuk i nie tylko.

 • wielbicielkrymu

  Oceniono 2 razy 2

  Dopuscic do glosowania mogla. Na sali byla wymagana liczba senatorow. Do tego miejsca wszystko jest w porzadku. Ale potem powinna byla uznac za glosowanie niewazne z powodu braku tylu senatorow ilu bylo potrzeba, aby glosowanie bylo wazne. I tyle i tylko tyle. Moglaby potem zarzadzic powtorne glosowanie o innej porze, albo innego dnia. I byloby OK. To albo arogancja, albo zwyczajne NIEUCTWO !!!

 • zerozer52

  Oceniono 2 razy 2

  Zrobi co mu Kaczescu każe.

 • yacie

  Oceniono 2 razy 2

  To zagłosują jeszcze raz i zrobią, co będą chcieli. Nic takie dywagacje nie dadzą.

 • Lech Pawluk

  Oceniono 2 razy 2

  Co tam kworum, dobra zmiana da radę ze wszystkim, bo ma ponad dwustu posłów i niespełna siedemdziesiąt senatorów, według partii pis to wystarczy aby tak rządzić POLSKĄ.

 • lig23

  Oceniono 2 razy 2

  Jakiś czas temu audytowałem projekt z branży bio za 100 mln zł będący cześcia większej "inicjatywy" na którą wydano w sumie miliard zł. W całym projekcie połowa pieniędzy poszła na wynagrodzenia, a nie zorganizowano ani jednego konkursu na prace w tym projekcie. Wnioski z audytu w połowie projektu zignorowano, ja audytkowałem projekt na zakończenie. Połowa ocen negatywna. I co? I nic. Pieniądze się rozpłynęły, a "inicjatywa" została przejęta przez miasto bo nie było pieniędzy na utrzymanie. I nagle widzę że znów ktoś chce w tym samym miejscu utopić kolejne pieniądze...

 • kataryniarski

  Oceniono 4 razy 2

  Od dwóch lat prawo stanowione w tym kraju, stanowione jest nielegalnie!

 • zulugula1940

  Oceniono 2 razy 2

  Polecam w celach edukacyjnych opinię Biura Legislacyjnego Senatu:opinia-w-sprawie-sposobu-interpretacji-przepisow-o-liczbie-obecnych-senatorow-niezbednej-do-przyjecia-ustawy

 • ryslew2061

  Oceniono 4 razy 2

  Ok, wszystko niby jasne i jednoznaczne, ale teraz należy się spodziewać, że Senat podda w wątpliwość autorytet Wszechnicy Sejmowej - kto jest autorem takiej, a nie innej interpretacji? Że to się jednak odnosi do Sejmu, a nie Senatu. Etc etc. I jak zwykle wyjdzie "na nasze". Pozostaje Trybunał Stanu dla Marszałka Senatu i unieważnienie. W odległej przyszłości.

 • Gatts 1978

  Oceniono 2 razy 2

  Powinno być 10senatorów i 50posłów maksymalnie a która partia zmniejszy ilość posłów i senatorów zaskarbi sobie mój głos.Tylko jest problem bo w 99% przypadków na kogo ja głosuje to nikt inny nie głosuje.
  Więc patrząc na mój tok myślenia ewidentnie głos większości PIS i PO nie idzie moim tokiem rozumowania.
  Proste człowiek urodził się w niewłaściwym kraju.

 • tonz2

  Oceniono 2 razy 2

  Abstrahując od tej konkretnej sprawy, to jak to jest z obecnością w sejmie i senacie? Jak zwykły pracownik upuści samowolnie stanowisko pracy to dostaje dyscyplinarkę, a jak to robi poseł czy senator to nic się nie dzieje

 • edek40

  Oceniono 2 razy 2

  W zasadzie po co PiSiakom parlament? Przecież oni i ich durni wyznawcy uważają, że PiS ma rację niezależnie od jakichkolwiek okoliczności. Ba, wobec morza nieprawości nawet dobrze, że PiS nie przejmuje się głosami UBeków i ich dzieci.

  Jarosław, Jarosław, Jarosław...!

 • fragola50

  Oceniono 6 razy 2

  Już tak są zepsuci, że zapominają o procedurach, o przestrzeganiu Konstytucji nie wspomnę. Byle jak, aby do przodu. Aż tak czują się bezkarni??!

 • wiadomosc.mail

  Oceniono 2 razy 2

  Spokojnie. Cytowana opinia Wszechnicy to TYLKO INTERPRETACJA prawa zapisanego wprost jako OBECNOŚĆ NA SALI... Chyba w żadnym odnoszącym się do tej sytuacji AKCIE PRAWNYM nie zdefiniowano określenia OBECNOŚĆ. Stąd możliwe są RÓŻNE INTERPRETACJE...
  Wypowie się o tym... TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY...

 • swinton

  Oceniono 4 razy 2

  Obiecywali z lewa i z prawa że zniosą Senat i co? I się okazuje że to było tylko populistyczne nawoływanie.

 • owca888

  Oceniono 4 razy 2

  Gooovnoburza.
  Założycie się, że to wszystko ustawka, żeby Atrapa nie podpisała i "odzyskała twarz" po haniebnym podpisaniu ustaw o SN i KRS? "No niech tam sobie chociaż to nie podpisze", pomyślało żoliborskie indywiduum.
  Tylko jak wszystko, to pisdzielska amatorszczyzna, prymitywny i szyty grubymi nićmi manewr. Przyjmując ich założenie, że można odzyskać twarz utraconą bezpowrotnie. Albo twarz, której nigdy się nie miał (a co się miało zamiast niej, to już lepiej nie mówić).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX