Zbudowali sukces swoich firm dzięki rozwiązaniom cyfrowym, teraz występują w najnowszej kampanii dużego operatora

Biznes przeżywa w ostatnich latach prawdziwą rewolucję, zmierzającą w stronę coraz większej cyfryzacji. Potwierdzają to badania rynku, analizujące wzrost sprzedaży internetowej. Zjawisko dostrzegł także duży operator, który w swojej ostatniej kampanii reklamowej pokazał firmy wykorzystujące cyfrowe technologie w codziennej pracy.

Cyfryzacja stała się codziennością zarówno dla konsumentów, jak i dla przedsiębiorstw. Zgodnie z badaniem E-commerce w Polsce 2017 Gemius już 54% Polaków decyduje się na zakupy w sieci, co daje 4-procentowy wzrost w stosunku do 2016 r. Wraz z przekształcającym się rynkiem rośnie zapotrzebowanie firm na kompleksowe usługi wspierające cyfrowy biznes. Przedsiębiorcy ukazani w kampanii T-Mobile wykorzystują je na co dzień.

Nieruchomości i kwiaty online

Michał Spodymek, właściciel warszawskiego biura Goeste Nieruchomości, który występuje w spocie T-Mobile, sieć klientów budował, wykorzystując media społecznościowe. Dzięki możliwości zaprezentowania oferty w internecie, m.in. w filmach na YouTube, skutecznie dotarł do odbiorców i dziś myśli o otwarciu placówek w kolejnych miastach.Podobnie możliwości pokazania swoich usług w sieci wykorzystała Joanna Lewandowska, która stoi na czele Kwiatowej Manufaktury, pracowni florystycznej. Przedsiębiorstwo nie ma siedziby, w której można by zobaczyć kwiaty i realizacje, klientów zdobyło natomiast, prezentując swoje projekty online.

W spotach kampanii T-Mobile wzięli udział ponadto Tymoteusz Pięta, założyciel salonów fryzjerskich Hairmate, Zofia GaińskA, właścicielka przychodni weterynaryjnej Animal Center, a także Katarzyna Molska, architekt krajobrazu. Wszyscy oni wykorzystują technologię, by ułatwić swoją pracę na co dzień.

Cyfryzacja małych i średnich firm

Kampania reklamowa towarzyszy najnowszej ofercie Magenta Biznes T-Mobile, proponującej rozwiązania cyfrowe dla małych i średnich firm. W ramach abonamentu, obok nielimitowanych usług telekomunikacyjnych, przedsiębiorcy mogą otrzymać nielimitowany dostęp do internetu, do którego podłączą dowolne urządzenie. Operator oferuje im ponadto dodatkowe usługi cyfrowe, np. Księgowość Online czy Office 365 z aplikacją Bookings do rezerwacji wizyt. T-Mobile zorganizował także konkurs Magenta Biznes dla przedsiębiorców, dzięki któremu wdrożą oni cyfrowe rozwiązania do swoich firm. Zgłoszenia na stronie www.konkursmagentabiznes.pl trwają do 8 lipca.

Więcej o: