Komentarze (49)
Prezes PKO BP: Obecna fala wymiecie banki średnie i małe. Niebawem duże zmiany mogą dotknąć miliony osób
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mar.bas

  Oceniono 4 razy 2

  Dlaczego największy bank - PKO BP nie wprowadzi usługi pt odwrócona hipoteka ?
  Panie Prezesie Jagiełło, rynek i zapotrzebowanie na tę usługę są ogromne.
  Pański Bank (można powiedzieć narodowy) powinien mieć w swojej misji rozwiązanie problemów ogromnej rzeszy osób starszych i ich rodzin. Proszę nie pozostawiać tej części rynku finansowego prywatnym firmom o niepewnych intencjach i rozwiązaniach.
  O potrzebie stworzenia produktu pt odwrócona hipoteka mówi się w Polsce od kilku dekad i taka usługa bankowa w krajach zachodniej Europy istnieje.

 • Google mnie wkurza

  Oceniono 3 razy 1

  Nie wątpię, że wraz z upływem czasu bandytyzmu pod różnymi postaciami będzie w Polsce coraz więcej. Bo Polska to kraj bandycki, gdzie każdy rżnie każdego, obywatele rżną państwo, ale państwo jest największym bandytą, i to w majestacie "prawa".

  Dlatego to, że klienci banków będą mieli gorzej, wcale mnie nie dziwi.

 • muzoman

  Oceniono 5 razy 1

  Kaczor pogoni obcych.

 • tullianum

  Oceniono 1 raz 1

  cholera. trzeba znowu uciekać z jednego z banków w przypadku połączenia z depozytem pow. łącznie 100 tys EUR.

 • etuinaokulary

  0

  Czasami musi być gorzej żeby mogło być lepiej. Alior jest swietny i z nowymi technologiami i ulepszeniami to będzie cudo

 • klm747

  Oceniono 2 razy 0

  a co na to urząd antymonopolowy?

 • makabrrr

  Oceniono 2 razy 0

  Banki to przeżytek. Za kilkanaście lat bankowość elektroniczna indywidualna będzie w 100% realizowana w sieci peer to peer bez potrzeby pośredników. przelewanie pieniędzy będzie jak wysyłanie e-maili. Po to została wymyślona technologia blockchain.

 • makabrrr

  Oceniono 1 raz -1

  Fala rozwoju technologii blockchain wymiecie banki małe, średnie i duże. Peer to peer Electronic cash to przyszłość bez pośredników i prowizji.

 • jacek1949

  Oceniono 1 raz -1

  Mam konto w Alior Banku. Od jakiegoś czasu wprowadzany jest nowy system dostępowy przez stronę www przy jednoczesnym pozostawieniu poprzedniego dostępu. Niestety informatycy czegoś tam nie dopracowali. Okresowo brak możliwości wypłaty z bankomatu, zawieszanie się dostępu przez internet, regularne przerwy w dostępie w weekendy, nieuzasadnione wezwanie do placówki stacjonarnej to jest obraz czołowego banku. Na domiar odpowiedzi na reklamacje są bardzo wątpliwej jakości.

 • czarek3333

  Oceniono 11 razy -9

  Tylko PKO BP , reszta won !!!!! zachciało się dojenia Polaków przez konta i lokaty co ??? sprzedali co się da łącznie z bankami byle komu byleby zarobić ,,,,, System BLIK , IKO w telefonie i nic więcej nie potrzeba ,,,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX