Związkowcy "Solidarności" oraz ich rodziny na stacjach Lotos zatankują ze specjalną zniżką

Od jesieni związkowcy oraz ich rodziny korzystające z kart paliwowych LOTOS Biznes otrzymają zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt.

Jak podają "Solidarność" i Grupa Lotos, porozumienie w tej sprawie ma zostać podpisane 29 sierpnia.

– Od ubiegłego roku prowadzimy pilotażową współpracę ze śląsko-dąbrowską oraz podbeskidzką "Solidarnością". Jesteśmy zadowoleni z tej kooperacji, dlatego podpisanie umowy na szczeblu centralnym z największym związkiem w Polsce – liczącym kilkaset tysięcy członków – to ważny krok dla sieci LOTOS – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa, cytowany w komunikacie.

– Dotychczasowa współpraca Solidarności z LOTOSEM przynosi dobre efekty. Warto rozszerzać ją na wszystkich członków Związku. Dlatego cieszę się z umowy i mam nadzieję na dalsze jej rozszerzanie – powiedział Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ "Solidarność". 

Na czym będzie polegać oferta?

LOTOS oferuje jednolite stawki rabatowe dla każdego związku. Użytkownicy związkowych kart LOTOS Biznes otrzymują rabaty – od kilku do kilkudziesięciu groszy – za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub paliwa premium LOTOS Dynamic (Pb98, ON), a także 10 proc. zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15 proc. zniżkę na usługi myjni.

lotos.pllotos.pl 

Prozwiązkowy LOTOS

Lotos podkreśla, że oferta zniżkowa nie jest zarezerwowana jedynie dla "Solidarności".

– Jesteśmy otwarci na rozmowy z każdym związkiem zawodowym w Polsce. Obecnie współpracujemy m.in. ze związkami zawodowymi służb mundurowych, przemysłu chemicznego, przemysłu motoryzacyjnego oraz transportu kolejowego. – podkreśla Marcin Gerwatowski, szef regionu w dziale klientów flotowych, LOTOS Paliwa.

LOTOS posiada blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i miejscowościach na terenie całego kraju.

+++

Jacek Gadzinowski: Nie trzeba pracować 10 godzin dziennie, żeby osiągnąć sukces [NEXT TIME]

Więcej o: