Komentarze (176)
W 24 minuty do Lublina! Sprawdzamy, po co LOT-owi nowe połączenie krajowe
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • striepo

  Oceniono 1 raz 1

  bez czytania wiem, ze tytuł układał idiota, połączenia z regionów skierowane są zawłaszcza dla
  bo prościej taniej i szybciej odprawić się na lotnisku w Lublinie niż telepać się samochodem przez całą Warszawę by móc do Pekinu czy do Nowego Jorku polecieć

 • mariuszet

  Oceniono 1 raz 1

  Pożyjemy zobaczymy. CPL chyba jeszcze nie ruszył, bo nikt nie wspomina o analizie czy on ma w ogóle sens. To że nie będzie to największe lotnisko w Europie a co dopiero na świecie jest pewne, bo nie jesteśmy potęgą gospodarczą. Ciekawe jak będzie gdy wybudowana zostanie S17 i wyremontowana linia kolejowa.

 • kot789

  Oceniono 1 raz 1

  Ktos z przewozy24 musial dobrze posmarowac, by mpk i pkp nie jezdzilo. Lobby busiarskie wciaz zywe

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 1

  Ten kto pamięta "Włóczęgę Północy" z Lublina przez Białystok, Olsztynm ,Gdynię i do Trzebiatowa temu nie muszę tłumaczyć uroku turystyki z namiotem, doba w pociągu, kilka dni nad morzem, pół dnia w pociągu i kilka dni na żaglach na Mazurach i znowu nocka w pociągu do domu. Teraz wsiadasz, bzyk i po atrakcjach, za tę cenę były bilet, kilkanaście win i długie opowieści wilków szuwarowo - bagiennych.:)))

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 11 razy 1

  Najkrótsze połączenie lotnicze trwa 58 sekund, a jego trasa to 3 kilometry. Loty wykonywane są regularnie 6 razy w tygodniu. Jest to jednak w kraju, który swoje powinności wobec obywateli rozumie inaczej niż: "róbta co chceta - my was i tak mamy w d...". No i nie ma tam GazWybu, który musi "sprawdzić" i już "wiedzieć" co czytelnicy mają myśleć.

 • fromG y

  Oceniono 5 razy 1

  Zbudowali im kawałek drogi i rozpoczęły się problemy, to co mają powiedzieć mieszkańcy aglomeracji śląskiej, może jakieś lotnicze połączenie między Lipinami i Giszowcem? Odpada, Ślązacy to ukryta opcja niemiecka i basta.

 • slaaw74

  Oceniono 3 razy 1

  bardzo dobrze napisane, popieram

 • remo29

  Oceniono 15 razy 1

  Po co pytacie, widocznie jakiemuś Misiewiczowi było to potrzebne. Kiedyś jednemu stację postawili, żeby miał bliżej do chałupy, w Brzeszczach asfalt położyli, żeby jedna baba zdążyła farsz do pierogów zrobić, to tradycja taka. Jak ekstradycja.

 • sigm_0

  Oceniono 9 razy 1

  na budowie drogowej w Niemczech jest 15 ciężarówek, jest jakaś upiorna koncentracja maszyn, w Polsce uwidzisz może ze cztery i roboty drogowe ciągnące się latami

 • smurfmadrala

  Oceniono 52 razy 0

  Każda, w dowolnym czasie i na dowolny temat informacja,
  wywołuje u GW-forumowych postępaków i tolerastów atak "miłośnych" komentarzy.

  Ciekawe czy ulewanie żółci na PiS działa na nich zdrowotnie czy obsesja pogłębia się?
  Proszę kogoś z wiedzą psychiatryczną o kilka zdań.

 • glomek

  Oceniono 4 razy 0

  połączenie Warszawa - Lublin na tle najkrótszych połączeń na świecie, to jednak wieczność w powietrzu :) www.facebook.com/ZabawaDanymi/photos/a.1582180305170323/1796011400453878/?type=3&theater

 • marini2

  Oceniono 18 razy 0

  Autem to 1,5 godziny,w związku z tym kompletnie nie opłaca się samolotem, bo to prawie 2 godziny zajmuje.

 • mackowy74

  Oceniono 1 raz -1

  NAPRAWDĘ NIE WIEM PO CO LOTOwi, POŁĄCZENIA DO:SZANGHAJU, LOS ANGELES, TOKIO, SEULU???TO MEGALOMANIA,WŁADZ LOTNISKA, Z KLUCZA PARTYJNEGO,PiS!!WYSTARCZY, BARDZO DBORE SKOMUNIKOWANIE Z HUBEM W: BERLINIE, FRANKFURCIE NAD MENEM, A NA WSCHÓD,Z MOSKWĄ,TAK BY PO PRZYLOCIE,SZYBKO TRANSFEROWAĆ ZAINTERESOWANYCH,NA WŁAŚCIWY LOT DOCELOWY!!TAK TO GŁUPOTA!!PARTIA KACZYŃSKIEGO, TO GŁUPIA I BUTNA HOŁOTA!!

 • zartiepl

  Oceniono 1 raz -1

  Takie loty (start i zaraz potem lądowanie) to olbrzymie obciążenie dla samolotów, skutkujące znacznie szybszym wyeksploatowaniem. Ciekawe czy w kalkulacji kosztów ktoś wziął to pod uwagę.

 • tedek1

  Oceniono 7 razy -1

  wszystko fajnie poki nagle nie nastapi awaria i samolot z Lublina nie doleci z pasazerem na lot dop New York.

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy -1

  Najciekawszy jest fakt, że takie połączenie już było i je skasowano bo nie było obłożenia a remonty dróg już trwały i trasę kolejową też zaczynano.
  Samochodem w cztery osoby można pojechać z Warszawy przez Radom lub Kozienice a także przez Dęblin omijajac plac budowy, pociągiem jechałem niedawno przez Siedlce, Łuków, troszkę dłużej ale idzie wytrzymać. Biorąc pod uwagę koszt i czas na dotarcie i odprawę na lotniskach to tylko w przypadku dobrego biznesu albo nagłego przypadku może być zasadne, ten kto umie liczyć to jednak inaczej sobie poradzi. Najistotniejszym odcinkiem jest obwodnica w Kołbieli, reszta będzie już mniejszym problemem.

 • nino.rota

  Oceniono 20 razy -2

  Nie zamydlicie nam oczu takimi artykulikami.
  Wszyscy pamietamy jak POmPOwaliscie tu OLT Express Marcina P., Jozefa Bąka vel Tuska i gdanskiego budynia Adamowicza, mimo ze to byla bursztynowo-zlota "lipa"...

 • zzch

  Oceniono 6 razy -2

  Zastanawiam się czy polityka Lublina ma sens? W tej chwili wejście Lotu na trasę LUZ-WAW spowoduje, że prawdopodobnie BMI zrezygnuje z połączenia LUZ-MUC. Wydaje się że po czasie LOT pewnie zrezygnuje ze swojego połączenia i Lublin zostanie z ręką w nocniku.

 • aussieozz

  Oceniono 23 razy -3

  To się Tusk musi wkurzać
  Miało być tak pięknie
  Miało być niemieckie

 • Piotr C

  Oceniono 5 razy -3

  Po co bić pianę? Przecież chodzi o połączenia. Znacznie wygodniej jest wczekować się na podróz np. do Denver w Kolorado (połączenie z co najmniej 2 lotami z Warszawy) albo w Lublinie, niż jechać z walizkami do Warszawy.

 • zdziwiony1980

  Oceniono 12 razy -4

  super ! w końcu ! z Lublina przez Warszawę w Polskę i w Świat na jednym bilecie z szybką i wygodną przesiadką , na to wiele osób czekało , bilety już kupione :)

 • kemor234

  Oceniono 15 razy -5

  Może lepiej zaproponować zwiedzanie Polski "z lotu ptaka".
  Pokazać wspaniałe kościoły, sanktuaria, gdzie mają być drogi i mosty, jak Polska rośnie w siłę ...

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 12 razy -6

  200 pln za uwolnienie się od miszczów z blachami LLU,LU etc. to darmo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX